Zyskownie dla biznesu

Data: 18-20 października 2018

Miejsce targów: Warszawa

16. Targi Franczyzy, to kolejna edycja wydarzenia aktywnie wspierającego przedsiębiorczość. Jak co roku, impreza otworzy swoje podwoje dla reprezentantów sieci franczyzowych i partnerów zainteresowanych współpracą, w PKiN w Warszawie.

Targi Outsourcingu 2018

Data: 27 września 2018

Miejsce targów: Warszawa

Dwa tysiące przedsiębiorców odwiedzających Targi Outsourcing Expo 2018, stu wystawców i dwanaście branż pod jednym dachem, a także dziewiętnaście merytorycznych prelekcji. Na targach w Warszawie zgromadzą się najważniejsi przedstawiciele usług outsourcingowych.

Building Solutions 2017

Data: 26-28 września 2018

Miejsce targów: Warsaw Expo, Nadarzyn

Podczas wrześniowych Targów Building Industry Solutions 2018 w Centrum Targowo-Kongresowym Warsaw Expo odbędzie się prezentacja nowoczesnych rozwiązań budowlanych. Nowa edycja imprezy, gdzie fachowcy z branży zobaczą maszynowy show.

Data: 22-23 września 2018

Miejsce targów: Warszawa

Międzynarodowe Targi i Kongres Branży Kosmetycznej. Dziewiąta edycja targów dedykowana dla firm i profesjonalistów z sektora Spa & Wellness. Ta ciesząca się popularnością impreza wystawiennicza obędzie się w hali CTK w Warszawie.

Data: 20 września 2018

Miejsce targów: Warszawa

Targi technologii informatycznych. Szósta edycja wydarzenia o charakterze branżowym, przeznaczona dla reprezentantów firm i instytucji sektora IT. Prestiżowa impreza łączy w sobie świat nauki i biznesu. Targi IT Future Expo 2018 odbędą się na terenie warszawskiego Stadionu PGE Narodowego.

Targi Kosmetologia

Data: 21-22 kwietnia 2018

Miejsce targów: Kraków

37. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE dla profesjonalistów z branży beauty. Popularne wydarzenie, które skupia 10 tyś. odwiedzających, ponad 230 wystawców kosmetyki profesjonalnej oraz 90 prelegentów z Polski i całego świata.

Targi Opakowań

Data: 17-18 kwietnia 2018

Miejsce targów: Warszawa

10. Międzynarodowe Targi Opakowań - Packaging Innovations. Wydarzenie dedykowane dla producentów i dystrybutorów opakowań, etykiet, rozwiązań w zakresie recyklingu, projektowania i uszlachetniania druku oraz transportowania.

Targi Warsaw Gastro Show

Data: 24-26 maja 2018

Miejsce targów: Nadarzyn

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Warsaw Gastro Show 2018. Kolejna edycja ekspozycji adresowanej do przedstawicieli branży spożywczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej. Impreza odbędzie się w Centrum PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.

Data: 23-24 marca 2018

Miejsce targów: Katowice

Już 23 marca w gmachu Centrum Kongresowego w Katowicach rozpoczną się dwudniowe targi franczyzy pod hasłem "Pomysł na firmę". To impreza regionalna dedykowana dla franczyzodawców i partnerów biznesowych z południowej części Polski.

Targi MT TSL 2017

Data: 21-23 marca 2018

Miejsce targów: Nadarzyn

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki MT TSL, to impreza branżowa, której towarzyszyć będą konferencje i dedykowane spotkania. Podczas ekspozycji będzie można poznać produkty i usługi przedstawicieli branży transportowej.

Targi EuroGastro 2017

Data: 21-23 marca 2018

Miejsce targów: Warszawa

Już w marcu w CTK w Warszawie przy ul. Marsa 56c odbędą się doroczne targi dla przedstawicieli branży HoReCa. To właśnie tutaj wiodące firmy z Polski i z zagranicy przedstawią bogatą ofertę rozwiązań rynku gastronomicznego.

Targi Designu 2017

Data: 6-9 marca 2018

Miejsce targów: Poznań

Targi Designu - arena DESIGN. Dziesiąta edycja spotkania biznesowego dla producentów, handlowców, architektów i projektantów wnętrz oraz firm usługowych odbędzie się w marcu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Mobile IT

Data: 22-23 lutego 2017

Miejsce targów: Kraków

Nadchodzi czwarta edycja ekspozycji Mobile-IT. Po raz kolejny przedstawicie różnych branż przybędą na targi rozwiązań IT, e-commerce i urządzeń mobilnych, które odbędą się w lutym w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Targi Reklamy

Data: 15-17 lutego 2017

Miejsce targów: Nadarzyn

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Już w lutym odbędzie się jedno z największych przedsięwzięć targowych na świecie dedykowane dla dostawców, eksporterów i przedstawicieli firm z branży reklamowej oraz poligraficznej.

Targi Food-to-Go 2017

Data: 8-9 lutego 2017

Miejsce targów: Gdańsk

7. Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO. W środę — 8 lutego — w Gdańsku rozpocznie się spotkanie przedstawicieli branży HoReCa. To najważniejsze tego typu wydarzenie na północy Polski.

Targi Budma 2017

Data: 7-10 lutego 2017

Miejsce targów: Poznań

Doroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury — Budma. Impreza skupia producentów i dystrybutorów nowych technologii i materiałów budowlanych oraz przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców i inwestorów.

Forum Branży Eventowej

Data: 12 stycznia 2017

Miejsce wydarzenia: Warszawa

Styczniowe Forum Biznesu Eventowego to impreza dedykowana przedstawicielom branży eventowej. Wydarzenie przyciąga uwagę firm realizujących eventy, agencji PR, działów HR, marketingu i komunikacji oraz centrów handlowych.