Nieruchomości komercyjne

2 500 000 PLN
Opis ofertyNa sprzedaż nieruchomość komercyjna, obiekt użytkowy wolnostojàcy z parkingiem z wjazdem z drogi krajowej 94. Stwòrz tu dochodowy biznes.
Powierzchnia : 700
9 PLN
Opis ofertyDESIGNoff - Pracownia Projektowa - Architekt Mariusz Kuźniak. Kompleksowe projektowanie wnętrz. Elastyczne zakresy. Atrakcyjne ceny.
15 000 PLN
Opis ofertyUkraina. Sprzedam PGR 15 tys.zl ~ 1000ha w jednym areale, dzialki rolno-lesne, atrakcyjne siedliska z tradycyjna wiejska zabudowa. Obiekty
460 000 PLN
Opis ofertyPosiadłość 2,87 ha ze stawem 1,52 ha pod inwestycję - łowisko z domkami kempingowymi. Staw przepływowy z ważnym pozwoleniem na pobór wód.
Powierzchnia : 26700
200 000 PLN
Opis ofertyWitam serdecznie, Sprzedam udziały w funkcjonującym Parku Handlowym (Retail Park) usytuowanym w województwie dolnośląskim.
Powierzchnia : 5000
540 000 PLN
Opis ofertySprzedam rozkładowe , 4-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, łazienką i oddzielnym wc. Okna wychodzą na stronę północną i południową.
Powierzchnia : 73,32
1,670,000.00 PLN
Opis ofertySzukasz nieruchomości położonej bezpośrednio przy drodze krajowej i planujesz zainwestować w duży potencjał działki?
6,500,000.00 PLN
Opis ofertyJeśli szukasz nowego pomysłu na ulokowanie kapitału w działający biznes, przejęcia świetnie prosperującego hotelu- to trafiłeś idealnie
750,000.00 PLN
Opis ofertyOferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 340 m2, położony w Sępólnie Krajeńskim, przy ul. Kościuszki. Lokal handlowo-usługowo.
Powierzchnia : 340 m2
199,000.00 PLN
Opis ofertyNa sprzedaż lokal o całkowitej powierzchni 102,5m2, w centrum Człuchowa przy ulicy Szczecińskiej.
749,000.00 PLN
Opis ofertyPrzedstawiamy Państwu do sprzedaży atrakcyjny dom z możliwością prowadzenia usług, mieszczący się w Chojnicach przy ulicy Człuchowskiej
299,000.00 PLN
Opis ofertyW niewielkiej miejscowości Gockowice, koło Silna w woj. pomorskie(gmina Chojnice, powiat chojnicki), zlokalizowana jest ta posiadłość.
1,199,000.00 PLN
Opis ofertyNieruchomość może stanowić doskonałą inwestycję oraz swoje wymarzone miejsce na ziemi (strefa centrum)
1,000,000.00 PLN
Opis ofertyOfertę sprzedaży stanowi nieruchomość składająca się z pięciu niezabudowanych działek, przylegających do siebie o łącznej powierzchni 8088 m
450,000.00 PLN
Opis ofertyOferta sprzedaży lokalu usługowego !! Pomysł na własną działalność i miejsce to jedno, natomiast jego realizacja to drugie !!
Powierzchnia : 73 m2
850,000.00 PLN
Opis ofertyZachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej, mieszczącej się w Chojnicach.
1,500,000.00 PLN
Opis ofertyJeśli szukasz odpowiedniego miejsca na inwestycję, ta oferta powinna Cię zainteresować.
500,000.00 PLN
Opis ofertyJesteście Państwo zainteresowani trafnie zainwestować? Zapraszamy do zapoznania się poniższą ofertą !!

Nieruchomości komercyjne, czyli obietnica sukcesu

Celem inwestowania w nieruchomości komercyjne jest osiągnięcie atrakcyjnej stopy zwrotu z nabywanych aktywów. Kolejna transakcja, kolejny zarobek. Jeśli poszukujemy budynku, gruntu czy lokalu handlowo-usługowego na sprzedaż lub wynajem, sięgamy zwykle po oferty nieruchomości inwestycyjnych. Najwięcej tego typu ogłoszeń znajdziemy oczywiście w Internecie, który jest bogatym źródłem okazji z Polski, ale coraz częściej też z innych rejonów świata.

Gdy w serwisach ogłoszeniowych i prasie nie znajdziemy satysfakcjonującej nas oferty, warto skorzystać z usług agencji nieruchomości, która pośredniczy w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Dobry agent wyselekcjonuje odpowiednie propozycje, przygotuje koszyk dopasowany cenowo, a także podpowie nam, na co zwrócić uwagę przy zakupie, sprzedaży albo wynajmie mienia nieruchomego. 

Inwestycje w nieruchomości komercyjne

Zainteresowanie rynkiem nieruchomości komercyjnych jest nadal silne w świecie biznesu i angażuje wielu inwestorów. Aby daną nieruchomość można było nazywać nieruchomością inwestycyjną, musi przynosić ona zyski albo przybierać na wartości w długim terminie, a inwestor powinien przeanalizować i zminimalizować ryzyko swojego projektu.

Oznacza to w praktyce, że oprócz podstawowych kryteriów, które ma spełniać nieruchomość, należy także ustalić jej wartość rynkową czy odtworzeniową. Wówczas można się pokusić o dokonanie wyceny nieruchomości komercyjnej u rzeczoznawcy. Dzięki temu inwestor uzyska rzetelny dokument obliczeń, ewentualnie skorzysta ze zwykłej opinii eksperta.

Niemniej jednak o tym, czy w przyszłości osiągniemy założony zysk, nie decyduje jedynie koszt zakupu nieruchomości komercyjnej. Na jej wartość może wpływać wiele czynników, m.in. trendy, zawirowania gospodarcze, podaż przewyższająca popyt bądź przeszacowanie.

Oferty nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych na sprzedaż oraz do wynajęcia

Sprzedaż nieruchomości komercyjnej na Twoich zasadach

Szukając powierzchni biurowej, obiektu magazynowego lub terenu przemysłowego, możesz dosłownie przebierać w nowych ofertach sprzedaży. Takie transakcje handlowe realizowane są w praktycznie każdym dużym mieście. To właśnie w centrach i na obrzeżach lokalizacji wzbudzających pożądanie — jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań czy Gdańsk — masz szansę skutecznie dotrzeć do potencjalnych kontrahentów.

Wystarczy, że trafnie ocenisz cechy, wyzwania i szanse danej nieruchomości komercyjnej na sprzedaż oraz odnajdziesz klucz do wykorzystania w pełni jej potencjału. Doskonała lokalizacja, popyt na lokale użytkowe, ruchliwa ulica, powierzchnia z długoterminowym najemcą, a także rozwój infrastruktury i wzrost gospodarczy — to prognoza zysku dla przedsiębiorcy.