Nieruchomości komercyjne

Zapytaj o cenę
Opis ofertyZostań współwłaścicielem obiektu handlowego. Rentowność kapitału własnego na poziomie 10%-11% w skali roku.
3 500 PLN
Opis ofertyUkraina. Sprzedam stara stajnia z duzymi ogrodami, stawami rybnymi. 3,5 tys.zl ponad 3 hektarowa posiadlosc w lesie nad woda ~ hale, boksy
Powierzchnia : 10000
1 PLN
Opis ofertyOferujemy zaprojektowanie i budowę kompleksu budynków składającego się z biurowca i hali magazynowo produkcyjnej. Koncepcje hal, obiektów.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyUkraina.Gospodarstwo rolne z zabudowaniami na sprzedaż,wynajem +200szt bydła mięsnego,mlecznego rasy golsztyn,lebedinska
Powierzchnia : 10000
450 000 PLN
Opis ofertyNieruchomości w Hiszpanii z gwarancją najmu. Apartamenty w systemie Condo, w pełni wyposażone i gotowe do wynajmu.
299 000 PLN
Opis ofertyInwestycja przy plaży Chorwacja, Włochy. Okazja inwestycji w domy kempingowe. Domy są w pełni wyposażone.
400 000 PLN
Opis ofertyNieruchomosci Hiszpania Costa Blanca, Costa de Sol. Oferujemy apartamenty, domy, szeregowce, bungalowy.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyUkraina. Sprzedam budynki z działkami rolnymi pod inwestycje, utrzymywanie bydła ciężkiego, byków na opas,krów mlecznych
Powierzchnia : 10000
Zapytaj o cenę
Opis ofertyUkraina. 10000ha za darmo dla potencjalnych inwestorow reaktywacje PGR-ow. Uprawa wierzby wiklinowej, orzechow laskowych
Powierzchnia : 10000
Zapytaj o cenę
Opis ofertyUkraina. Wydzierzawie do zagospodarowania sad jabloniowy, sady owocujace, dzialki rolne zadrzewiony, gospodarstwo
Powierzchnia : 10000
5 000 PLN
Opis ofertyUkraina. Pasieka, stadnina koni, bar, domy drewniane na 2 ha. Cena 5 tys.zl. Partnerzy do budowy ośrodka turystycznego.
400 PLN
Opis ofertyUkraina. Oferujemy hale produkcyjne, magazynowe 400zl. Nieograniczone ilosci surowca drzewnego, rolnego latwiejszego d
30 PLN
Opis ofertyWynajmuję wyremontowane domki letniskowe powierzchnia około 50 m2 oraz domek drewniany o powierzchni 35 m2
Powierzchnia : 50
Zapytaj o cenę
Opis ofertyOferta dotyczy nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych (własność firmy) zlokalizowanych na terenie całego kraju.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyArchitektura i wnętrza - projektowanie architektury wnętrz. Projektujemy biura, lokale prywatne, przestrzeń publiczną.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyWitamy, oferujemy dwa garaże 5x7 i 4x4 w kolorze ciemny grafit z dachem dwuspadowym oraz bramami dwuskrzydłowymi.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyPrzedmiotem jest garaż drewnopodobny 4x5 z wiatą 3x5, dach dwuspadowy, blacha kładziona w poziomie, brama uchylna.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyWiata 9x6 z dachem dwuspadowym z blachy akrylowej w kolorze ciemny grafit. Szybki czas realizacji zamówienia.

Nieruchomości komercyjne, czyli obietnica sukcesu

Celem inwestowania w nieruchomości komercyjne jest osiągnięcie atrakcyjnej stopy zwrotu z nabywanych aktywów. Kolejna transakcja, kolejny zarobek. Jeśli poszukujemy budynku, gruntu czy lokalu handlowo-usługowego na sprzedaż lub wynajem, sięgamy zwykle po oferty nieruchomości inwestycyjnych. Najwięcej tego typu ogłoszeń znajdziemy oczywiście w Internecie, który jest bogatym źródłem okazji z Polski, ale coraz częściej też z innych rejonów świata.

Gdy w serwisach ogłoszeniowych i prasie nie znajdziemy satysfakcjonującej nas oferty, warto skorzystać z usług agencji nieruchomości, która pośredniczy w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Dobry agent wyselekcjonuje odpowiednie propozycje, przygotuje koszyk dopasowany cenowo, a także podpowie nam, na co zwrócić uwagę przy zakupie, sprzedaży albo wynajmie mienia nieruchomego. 

Inwestycje w nieruchomości komercyjne

Zainteresowanie rynkiem nieruchomości komercyjnych jest nadal silne w świecie biznesu i angażuje wielu inwestorów. Aby daną nieruchomość można było nazywać nieruchomością inwestycyjną, musi przynosić ona zyski albo przybierać na wartości w długim terminie, a inwestor powinien przeanalizować i zminimalizować ryzyko swojego projektu.

Oznacza to w praktyce, że oprócz podstawowych kryteriów, które ma spełniać nieruchomość, należy także ustalić jej wartość rynkową czy odtworzeniową. Wówczas można się pokusić o dokonanie wyceny nieruchomości komercyjnej u rzeczoznawcy. Dzięki temu inwestor uzyska rzetelny dokument obliczeń, ewentualnie skorzysta ze zwykłej opinii eksperta.

Niemniej jednak o tym, czy w przyszłości osiągniemy założony zysk, nie decyduje jedynie koszt zakupu nieruchomości komercyjnej. Na jej wartość może wpływać wiele czynników, m.in. trendy, zawirowania gospodarcze, podaż przewyższająca popyt bądź przeszacowanie.

Oferty nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych na sprzedaż oraz do wynajęcia

Sprzedaż nieruchomości komercyjnej na Twoich zasadach

Szukając powierzchni biurowej, obiektu magazynowego lub terenu przemysłowego, możesz dosłownie przebierać w nowych ofertach sprzedaży. Takie transakcje handlowe realizowane są w praktycznie każdym dużym mieście. To właśnie w centrach i na obrzeżach lokalizacji wzbudzających pożądanie — jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań czy Gdańsk — masz szansę skutecznie dotrzeć do potencjalnych kontrahentów.

Wystarczy, że trafnie ocenisz cechy, wyzwania i szanse danej nieruchomości komercyjnej na sprzedaż oraz odnajdziesz klucz do wykorzystania w pełni jej potencjału. Doskonała lokalizacja, popyt na lokale użytkowe, ruchliwa ulica, powierzchnia z długoterminowym najemcą, a także rozwój infrastruktury i wzrost gospodarczy — to prognoza zysku dla przedsiębiorcy.