Nieruchomości komercyjne

3 900 000 PLN
Opis ofertyElegancka nieruchomość komercyjna, położona w Milanówku przy głównej trasie z Warszawy do Żyrardowa.
Powierzchnia : 758
Zapytaj o cenę
Opis ofertyArchitektura i wnętrza - projektowanie architektury wnętrz. Projektujemy biura, lokale prywatne, przestrzeń publiczną.
5 500 000 PLN
Opis ofertyJeśli jesteś inwestorem i chcesz dobrze zainwestować, szukasz działki pod zabudowę szeregową, to oferta jest właśnie dla Ciebie.
Powierzchnia : 48800
2 600 000 PLN
Opis ofertyPrzedstawiamy Państwu działki w Przeworsku w doskonałej lokalizacji i z ogromnymi możliwościami.....
Powierzchnia : 11068
1 600 000 PLN
Opis ofertyChcesz prowadzić własną restaurację? Szukasz do tego idealnej nieruchomości, miejsca na piękną salę bankietową do organizacji imprez.
Powierzchnia : 800
6 000 000 PLN
Opis ofertyKamienica w centrum miasta Rzeszowa, zaledwie 500m od rynku głównego, która będzie doskonałym miejscem na stworzenie powierzchni handlowej.
Powierzchnia : 1228
200 PLN
Opis ofertyBiznes na Ukrainie. Wprowadzanie na rynek krajowy producentów, dystrybutorów, inwestorów zagranicznych. Pelleciarni, brykieciarni, tartaki
2 100 000 PLN
Opis ofertyObiekt komercyjny o bardzo dużym potencjale, położony w bliskim sąsiedztwie LSSE oraz autostrady A4
Powierzchnia : 772,05
Zapytaj o cenę
Opis ofertyInwestycyjne nieruchomości przemysłowe w Ukrainie. Zespól produkcyjno magazynowy. Jaworow, obwod lwowski, Ukraina.
20zł/m2 PLN
Opis ofertyPow. hali: 700m2 Wysokość hali: 5m, w części pod sekcją biurową 2,6m Rampy przeładunkowe: 8 Poo. biurowa: 180m2
Powierzchnia : 880
Zapytaj o cenę
Opis ofertyFirma WIATMAX zajmuje się produkcją bram garażowych, hal, wiat, kojcy, konstrukcji stalowych i innych.
2 000 PLN
Opis ofertyGrunty rolne 2000 zł/ha. Opłacalne inwestycji. Zajazd dla tirów przy polnej drodze, parking, myjnia,hotel,browar. Sprzedam działkę budowlaną
Zapytaj o cenę
Opis ofertyApartament Voal zaprojektowano z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i prywatności gości. Niewielki, przytulny 33 metrowy apartament
Powierzchnia : 33
200 PLN
Opis ofertyCzarnoziemy I klasa, osiedle z chata wiejska ~2tys.zl, PGR, ziemia rolna pod uprawe w dobrych lokalizacjach. Sprzedaz, wynajem z mozliwoscia
2 490 000 PLN
Opis ofertyDo sprzedania Pensjonat w bliskiej odległości od Karpacza. Budynek dwupiętrowy, po kapitalnym remoncie w 2012r, całkowicie podpiwniczony
Powierzchnia : 1200
Zapytaj o cenę
Opis ofertyZamienie dzialki rolne, budowlane, rekreacyjne na maszyny, ciagniki, kombajny, uzywane plugi, prase w rozliczeniu. Dawne osiedla ze starymi
Powierzchnia : 10000
Zapytaj o cenę
Opis ofertyWynajmę zakład produkcyjny metalowy w części lub w całości. Baza sprzętowa, plac utwardzony, dobra lokalizacja.
Powierzchnia : 4500
Zapytaj o cenę
Opis ofertyUkraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, rancza PGR-owskie, wieś do zagospodarowania. Za darmo bale suche, radziecką cegłę

Nieruchomości komercyjne, czyli obietnica sukcesu

Celem inwestowania w nieruchomości komercyjne jest osiągnięcie atrakcyjnej stopy zwrotu z nabywanych aktywów. Kolejna transakcja, kolejny zarobek. Jeśli poszukujemy budynku, gruntu czy lokalu handlowo-usługowego na sprzedaż lub wynajem, sięgamy zwykle po oferty nieruchomości inwestycyjnych. Najwięcej tego typu ogłoszeń znajdziemy oczywiście w Internecie, który jest bogatym źródłem okazji z Polski, ale coraz częściej też z innych rejonów świata.

Gdy w serwisach ogłoszeniowych i prasie nie znajdziemy satysfakcjonującej nas oferty, warto skorzystać z usług agencji nieruchomości, która pośredniczy w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Dobry agent wyselekcjonuje odpowiednie propozycje, przygotuje koszyk dopasowany cenowo, a także podpowie nam, na co zwrócić uwagę przy zakupie, sprzedaży albo wynajmie mienia nieruchomego. 

Inwestycje w nieruchomości komercyjne

Zainteresowanie rynkiem nieruchomości komercyjnych jest nadal silne w świecie biznesu i angażuje wielu inwestorów. Aby daną nieruchomość można było nazywać nieruchomością inwestycyjną, musi przynosić ona zyski albo przybierać na wartości w długim terminie, a inwestor powinien przeanalizować i zminimalizować ryzyko swojego projektu.

Oznacza to w praktyce, że oprócz podstawowych kryteriów, które ma spełniać nieruchomość, należy także ustalić jej wartość rynkową czy odtworzeniową. Wówczas można się pokusić o dokonanie wyceny nieruchomości komercyjnej u rzeczoznawcy. Dzięki temu inwestor uzyska rzetelny dokument obliczeń, ewentualnie skorzysta ze zwykłej opinii eksperta.

Niemniej jednak o tym, czy w przyszłości osiągniemy założony zysk, nie decyduje jedynie koszt zakupu nieruchomości komercyjnej. Na jej wartość może wpływać wiele czynników, m.in. trendy, zawirowania gospodarcze, podaż przewyższająca popyt bądź przeszacowanie.

Oferty nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych na sprzedaż oraz do wynajęcia

Sprzedaż nieruchomości komercyjnej na Twoich zasadach

Szukając powierzchni biurowej, obiektu magazynowego lub terenu przemysłowego, możesz dosłownie przebierać w nowych ofertach sprzedaży. Takie transakcje handlowe realizowane są w praktycznie każdym dużym mieście. To właśnie w centrach i na obrzeżach lokalizacji wzbudzających pożądanie — jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań czy Gdańsk — masz szansę skutecznie dotrzeć do potencjalnych kontrahentów.

Wystarczy, że trafnie ocenisz cechy, wyzwania i szanse danej nieruchomości komercyjnej na sprzedaż oraz odnajdziesz klucz do wykorzystania w pełni jej potencjału. Doskonała lokalizacja, popyt na lokale użytkowe, ruchliwa ulica, powierzchnia z długoterminowym najemcą, a także rozwój infrastruktury i wzrost gospodarczy — to prognoza zysku dla przedsiębiorcy.