Szukam inwestora

Twoja firma potrzebuje dofinansowania i szuka poważnego inwestora — najlepiej z ogromnym portfelem? Decyzja już prawdopodobnie zapadła, zaś pozyskanie potencjalnych inwestorów czy wspólnika do biznesu to jedynie kwestia czasu.

Jeśli rozwijasz startup, planujesz przyspieszenie wzrostu firmy, rozbudowujesz przedsięwzięcie biznesowe, potrzebujesz środków na maszyny, nieruchomości, technologię, albo myślisz o ekspansji na rynki zagraniczne, to zwróć się o pomoc do udziałowców.

Załóż darmowe konto i skorzystaj z bazy biznes ofert. Strefa: szukam inwestora, wspólnika będzie doskonała, aby zamieścić swoją prezentację i zacząć poszukiwania finansowego giganta zainteresowanego urealnieniem zyskownego projektu!

Inwestor do spółki – solidny zastrzyk kapitału

Tętniąca życiem spółka, która rozwija się w błyskawicznym tempie z pewnością przyciągnie uwagę podmiotów posiadających środki pieniężne. Znalezienie inwestora finansowego, branżowego albo inaczej strategicznego, bądź opcjonalnie zastępczego może przesądzić o sukcesie przedsięwzięcia firmy.

Decydując się na zaproszenie inwestora do spółki już na początku rozmów warto przemyśleć nie tylko oczekiwania biznesowe oraz warunki kapitałowe wejścia, ale również horyzont inwestycyjny. Co oznacza, że pierwotny założyciel spółki powinien przygotować także scenariusz wyjścia.

Ogromnej koncentracji i precyzji wymagają też zapisy w umowie inwestycyjnej. Jeśli wprowadzasz podmiot do spółki nie obejdzie się bez profesjonalnej konsultacji prawnej. Czyli wsparcia eksperta, który zabezpieczy Twoje interesy.

Szukam inwestora, wspólnik w interesach

Szukam wspólnika do biznesu

Otwierasz działalność gospodarczą i potrzebny Ci wspólnik w interesach? Uświadomiłeś sobie, że pojedynkę nie zrealizujesz swoich wymarzonych projektów biznesowych? Konstruktywny wspólnik — lub inaczej mówiąc — inwestor strategiczny może być znakomitym sojusznikiem podczas tworzenia silnej firmy, nastawionej na zarabianie dużych pieniędzy. Jaki zatem powinien być, żeby móc wspólnie rozwinąć skrzydła firmy?

Dobry wspólnik w spółce to człowiek zaangażowany w rozwój biznesu, który rozumie wizję, wnosi dodatkową wartość i kapitał. Większość firm szuka wspólnika nie tylko z pomysłem czy wkładem finansowym, ale również dba o merytoryczny dialog, pozytywne emocje, i w końcu o obopólne zaufanie.

Jeżeli z jakiegoś powodu szukasz jednego wspólnika w interesach lub wielu inwestorów równolegle — ciężko o lepszy wybór niż platforma biznesowa. Złóż ofertę w naszej bazie i nawiąż relacje z inwestorami, którzy potencjalnie mogą być zainteresowani dokapitalizowaniem Twojego przedsięwzięcia!