Zyskownie dla biznesu

Targi Outsourcingu 2018

Targi Outsourcingu 2018

Targi Outsourcing Expo 2018. Druga edycja spotkania biznesowego dla małych i średnich przedsiębiorstw odbędzie się we wrześniu na terenie prestiżowej i wielofunkcyjnej areny PGE Narodowy w Warszawie. Dwa tysiące przedsiębiorców odwiedzających Targi Outsourcingu wymieni doświadczenia z branży oraz zapozna się z bogatą ofertą gotowych rozwiązań.

W trakcie Targów Outsourcing Expo 2018 zwiedzający będą mogli uczestniczyć w dziewiętnastu merytorycznych prelekcjach, pozyskać nowe kontakty i wziąć udział w Business Speed Datingu.

  • 100 wystawców i dwanaście branż pod jednym dachem,
  • Inspirujące prelekcje na dwóch salach konferencyjnych,
  • Strefa Networkingu,
  • Strefa Startup,
  • Business Speed Dating,
  • Panel dyskusyjny.

Na targach Outsourcing Expo w Warszawie zgromadzą się najważniejsi przedstawiciele usług outsourcingowych. Biznesowe spotkanie polskich przedsiębiorców to jednodniowa impreza, trwająca od godziny 9:30 do 18:00.

Jak podkreślają organizatorzy, planowane wydarzenie dostarczy liderom biznesu niezbędnego wparcia — unikalna wiedza pomoże małym i średnim firmom wprowadzić innowacje do własnej działalności oraz zoptymalizować koszty. Natomiast osoby zamierzające założyć firmę, zyskają praktyczne wskazówki, które ułatwią im wystartowanie z nowym biznesem.


 

Data: 27 września 2018
Miejsce targów: Warszawa

PGE Narodowy
Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa


Więcej informacji na stronie organizatora:
https://outsourcingexpo.pl