Biznes oferty

od 200
Opis ofertyUsługi IT, wsparcie techniczne systemów telekomunikacyjnych Asterisk. Instalacja i konfiguracja centrali VoIP.
 
do negocjacji.
Opis ofertySerwery Asterisk, centrale telefoniczne IP. Producent systemów Call Center proponuje kompletne rozwiązania dla biznesu.
 
7-10 mln PLN
Opis ofertySzukam inwestora Fabryka produkująca od 25 lat unikalny produkt na rynek krajowy i europejski poszukuje inwestora.
Zapytaj o cenę
Opis ofertySzukam wykonawcy do wykonania elewacji budynku na terenie Rzeszowa - termin rozpoczęcia prac od września tego roku.
1 690 PLN
Opis ofertyChciałbyś nauczyć się jak docierać do danych, które pozwolą sprzedać więcej niż konkurencja? Albo może chcesz lepiej poznać swoich klientów
Zapytaj o cenę
Opis ofertyBezpieczna lokata środków zabezpieczona nieruchomością, wysoka i szybka stopa zwrotu (25-40% rocznie), tylko transakcje
Zapytaj o cenę
Opis ofertyW imieniu Klienta sprzedamy 100% udziałów w spółce z o.o. zajmującej się architekturą. Podmiot powstał na początku 2022 roku.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyInteresują nas wszystkie spółki BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Posiadamy 15-letnie doświadczenie w sprzedaży spółek kapitałowych!
Zapytaj o cenę
Opis ofertyFinansowanie Maszyn Gastronomicznych. Szybko i Sprawnie. Leasing online, Raty online.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyChcesz Sfinansować Myjnię? Możemy Ci w tym pomóc. Finansowanie Myjni w Leasingu lub Leasingu Zwrotnym.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyWłasna Farma PV ? Sprawdzone metody, Indywidualne Podejście, Przeprowadzamy przez cały proces. Finansowanie Farm Fotowoltaicznych.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyRaty, proste i szybkie finansowanie do 50 tysięcy, bez wychodzenia z domu – Online. Finansowanie w Ratach tylko Online.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyLeasing, proste i szybkie finansowanie do 50 tysięcy, bez wychodzenia z domu – Online. Opis – Finansowanie w Leasingu tylko Online.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyOpis – Chcesz odzyskać zamrożone środki w maszynie ? – Leasing Zwrotny jest dla Ciebie.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyFinansowanie maszyn Rolniczych, Budowlanych, CNC. Finansowanie bez BIK, Finansowanie maszyn nawet 20 letnich.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyWiemy jak trudno jest znaleźć ubezpieczenie do Quada !! Mamy na to rozwiązanie, Leasing quada z tanim ubezpieczeniem.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyChcesz najkorzystniejsze Finansowanie samochodu. Wiemy jak to zrobić. Leasing auta i Leasing auta z USA.
Zapytaj o cenę
Opis ofertyPrzedmiotem sprzedaży jest stażowa spółka z wypracowaną historią, na której praktycznie od razu można rozpocząć planowana działalność.