Zyskownie dla biznesu

Targi China Homelife Show 2016

Targi biznesu Made In China. Trzydniowe wydarzenie przewiduje ekspozycję tysięcy produktów, prezentowanych przez przeszło sześciuset wystawców. Nowa odsłona Targów China Homelife Show 2016 nastąpi w dniach 7-9 czerwca w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Warsaw EXPO w podwarszawskim Nadarzynie.

Organizatorzy podkreślają potężny potencjał biznesowy przedsięwzięcia, równocześnie zaznaczając, że do udziału w wystawie zaaprobowano wyłącznie firmy z poświadczoną międzynarodowymi certyfikatami jakością produkcji.

Workshop China Homelife Show to szansa dla hurtowników, producentów, inwestorów, importerów i eksporterów do nawiązania lukratywnych kontaktów biznesowych, a także okazja do rozwoju działalności komercyjnej oraz pozyskania właściwego partnera handlowego z Chin. Nadchodzące targi biznesu mają umożliwić zwiedzającym zasięgnięcie informacji na temat kooperacji z chińskimi firmami bezpośrednio od ekspertów, co ostatecznie pozwoli na zawarcie obiecujących umów.

Zaplanowana skala branżowa imprezy jest niebywale obszerna. Począwszy od mebli klasycznych poprzez laboratoryjne, biurowe i dla biznesu. Ponadto: artykuły AGD i RTV; akcesoria kuchenne i łazienkowe; wyposażenie ogrodowe; materiały budowlane i do dekoracji wnętrz; odzież, tekstylia i dodatki pasmanteryjne; maszyny, narzędzia i elekromaszyny.


 

Data: 7-9 czerwca 2016
Miejsce targów: Nadarzyn

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Warsaw EXPO
Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn


Więcej informacji na stronie organizatora:
http://chinahomelife.org/pl/