×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Wynajem stoisk targowych

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę Cena do negocjacji
Kontakt piotr.nowy4@wp.pl
http://plantexpo.pl/
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Wynajem stoisk targowych dla firm małych i dużych.

Chcesz wziąć udział w targach a nie masz pomysłu na swoje stoisko? A może boisz się kosztów kupna takiego stoiska? Zapomnij o tych wszystkich problemach! Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem stoisk targowych na różne eventy dla firm. W ramach współpracy z nami otrzymasz w pełni wyposażone stoisko targowe i dostosowane do działalności swojej firmy. Posiadamy kilkadziesiąt projektów stoisk z których na pewno wybierzesz coś dla Swojej firmy. Wypożyczane przez nas stoiska są łatwe i proste w montażu i demontażu, ale tym też nie musisz się przejmować, na życzenie naszego klienta montujemy i demontujemy stoisko.

Razem ze stanowiskiem wypożyczamy:

- lady,

- stoliki kawowe,

- hokery,

- kanapy,

- elementy multimedialne.

Proponujemy projekt i wykonanie specjalnego kantorka, czyli miejsca, gdzie możesz przygotować kawę klientom, przechować gadżety promocyjne, czy umieścić lodówkę dla pracowników. Bardzo często tworzymy też strefy prywatne, gdzie spokojnie możesz przedstawić zainteresowanemu swoją ofertę. Twoim zadaniem jest maksymalnie wykorzystać organizowaną imprezę, by podnieść prestiż Twojej firmy.

Informacje dodatkowe

Cechy lokalizacji Brak konkurencyjnych nośników reklam
Obiekty w bliskiej okolicy Przystanek / Dworzec, Sklep / Pasaż handlowy, Szkoła / Uczelnia, Urząd / Bank, Ośrodek zdrowia / Apteka, Ośrodek rekreacyjno-sportowy

Lokalizacja

łódzkie
Wersalska, 731360922

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 731
Odsłon: 202
Edytowane: 2018-08-31
Wygasa: 2018-10-30