×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Pensjonat "Amber" w Rabce-Zdrój - Gotowy Biznes

Dodaj do ulubionych
Cena: 2 100 000 PLN
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Na sprzedaż gotowy biznes - obiekt pensjonatowy „Amber” położony w miejscowości uzdrowiskowej Rabce-Zdrój.

DANE TECHNICZNE BUDYNKU:

Pow. budynku:857,39 m2,

pow. działki 2 071 m2.

- 13 pokoi z łazienkami: (1,2, 3 osobowe i 2 apartamenty),- recepcja,- kawiarnia i sala restauracyjna,- pełne wyposażenie kuchni, restauracji, kawiarni oraz pokoi,- zaplecze sanitarne obiektu,- 18-sto stanowiskowy parking dla gości pensjonatu,- basen na zewnątrz oraz strefa SPA wewnątrz obiektu (sauna, jacuzzi, solarium, siłownia, gabinet masażu)

Pensjonat posiada kategoryzację *** (trzygwiazdkową) położony jest w cichej i spokojnej okolicy ok. 1,5 km od centrum miasta. Jest to piękny obiekt z dużym potencjałem inwestycyjnym, w pełni wyposażony jednorazowo mogący pomieścić 30 osób.

INFORMACJA N/T LOKALIZACJI i OTOCZENIA:

Amber to piękny obiekt zlokalizowany w miejscowości o ogromnych walorach uzdrowiskowo-turystycznych gdzie z powodzeniem funkcjonują ośrodki leczniczo-rehabilitacyjne obsługujące ludzi z całej Polski.Miasteczko Rabka-Zdrój leżące u stóp Gorc i Beskidu Wyspowego słynie z bogatego zasobu wód mineralnych, korzystnego mikroklimatu oraz walorów krajobrazowo-turystycznych.

Miejscowość oferuje doskonałe warunki do leczenia uzdrowiskowo-rehabilitacyjnego i wypoczynku, natomiast piękne górskie tereny i krajobrazy umożliwiają aktywne spędzanie wolnego czasu. Miasto charakteryzuje się bogatą bujną zielenią miejską, licznymi parkami, bulwarami spacerowymi gdzie podczas spacerów można odetchnąć od codzienności. Turystycznie uzdrowisko oferuje min. ścieżkę edukacyjną na górę Krzywoń, szlaki turystyczne na Maciejową, Stare Wierchy oraz Turbacz.

Obiekt w atrakcyjnej cenie z dużym potencjałem biznesowym.

Kup i zarabiaj!

CENA : 2.100.000 PLN, NETTO.Zapraszam do kontaktu!

KOSZTY PROWIZJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Nr licencji zawodowej 21 082

I

Alicja Topór

RE/MAX Duo II

  

 

Informacje dodatkowe

Typ oferty Na sprzedaż
Przeznaczenie Hotel / Pensjonat
Powierzchnia 857

Lokalizacja

małopolskie
Rabka- Zdrój , ul. Cicha, 34-400

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1552
Odsłon: 203
Edytowane: 2019-11-29
Wygasa: 2020-06-14