Obiekt mieszkalno- usługowy w Naprawie

Dodaj do ulubionych
Cena: 469 000 PLN
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Pow. użytkowa budynku: ok. 160 m2

Pow. działki - 3067 m2

Na sprzedaż obiekt mieszkalno-usługowy zlokalizowany przy drodze krajowej nr 7 „zakopiance” obecnie funkcjonujący jako restauracja „Pod Sosnami”.

Budynek murowany, 2 kondygnacyjny częściowo podpiwniczony. Na parterze znajduje się bar, sala obsługi, weranda, kuchnia wraz z zapleczem oraz wc. Poddasze składa się z 5-ciu dwuosobowych pokoi oraz łazienki i wc. Budynek nadaje się do remontu.

Ok. 1200 m2 działki w MPZP oznaczona jest symbolem 70 MN - przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolno-stojącej; przeznaczenie uzupełniające: zabudowa usługowa wolnostojąca z zakresu usług handlu detalicznego, działalności biurowej i administracyjnej, finansowych, oświaty, nauki, edukacji, odnowy biologicznej i ochrony zdrowia, opieki społecznej, sportu i rekreacji, kultury, projektowania i pracy twórczej, gastronomii, turystyki (hotele, motele, pensjonaty), poligrafii oraz usług rzemieślniczych i ogrodniczych. Pozostały obszar czyli ok. 1800 m2 w MPZP oznaczony jest jako 79RZL - przeznaczenie podstawowe: tereny rolnicze do zalesień.Atrakcyjna lokalizacja działki stwarza różne możliwości komercyjnego przeznaczenia

Media:prąd,studnia własna,kanalizacja,ogrzewanie kominkowe.

Zapraszam do kontaktu i nabycia nieruchomości.KOSZTY PROWIZJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Nr licencji zawodowej 21 082

Informacje dodatkowe

Typ oferty Na sprzedaż
Przeznaczenie Gastronomia, Hotel / Pensjonat
Powierzchnia 160

Lokalizacja

małopolskie
Naprawa 325

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1553
Odsłon: 106
Edytowane: 2019-11-29
Wygasa: 2020-03-29