×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Obiekt komercyjny po hotelu i restauracji

Dodaj do ulubionych
Cena: 7 890 000 PLN Cena do negocjacji
Kontakt Ewa Kalicińska
t. 693805010
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży obiektu położonego w Bielsku-Białej. Budynek o całkowitej powierzchni 955 m2 składa się z dwóch części, w których prowadzona była restauracja i hotel. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 5.878 m2. Budynek oddany do użytkowania w 2014 roku, położony jest przy drodze krajowej DK52 w kierunku Krakowa i Katowic.

Zarówno atrakcyjność położenia budynku, jak również duża działka z możliwością powiększenia o kolejną sąsiadującą, sprawia, że budynek świetnie sprawdzi się też w innej funkcji niż dotychczasowa.

1. Część budynku (restauracja)  – powierzchnia około 530 m2Obiekt przygotowany do obsługi imprez okolicznościowych. Istnieje możliwość obsługi 5 imprez na raz. Oprócz restauracji, dużej sali bankietowej i pubu umieszczonego w piwnicy, na antresoli znajduje się dodatkowe miejsce z możliwością wydzielenia zamkniętej sali dla mniejszych, kameralnych imprez.  Dla gości dostępny jest również taras oraz bezpośrednie przejście do hotelu. Zarówno restauracja, pub jak i sala bankietowa posiadają osobne wejścia. Do sali bankietowej wejście prowadzi przez osobną szatnię. Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw do którego prowadzi wyjście wprost z sali na parterze.

2. Część budynku (hotel) – powierzchnia około 420 m2Stanowi wydzieloną część budynku z osobnym wejściem,  11 pokoi z łazienkami, jeden z pokoi przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, 4 pokoje posiadają wyjście na taras lub balkon. W tej części znajduje się winda, bezpośrednie przejście do restauracji oraz przed budynkiem taras.

Dodatkowo:

- duża ilość miejsc parkingowych,- pomieszczenia w zapleczu kuchennym– chłodnie, magazyn warzyw, magazyn produktów suchych, magazyn baru, rozdzielnia kelnerska, zmywalnia, pomieszczenia socjalne pracowników z łazienką, - ogrzewanie  – kocioł grzewczy gazowy dwufunkcyjny – 2 odrębne kotłownie dla części restauracyjnej i hotelowej + dodatkowo kominek w restauracji + kolektory słoneczne + fotowoltaika- media – prąd, gaz, woda, kanalizacja (dodatkowo niezależne źródło wody – studnia)- za budynkiem przygotowano specjalne miejsce dla imprez plenerowych - 2 altany wraz z wybrukowanym placem, - stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 50 arów, istnieje możliwość rozbudowy budynku.

Informacje dodatkowe

Typ oferty Na sprzedaż
Przeznaczenie Inne
Powierzchnia 5878

Lokalizacja

śląskie
Bielsko-Biała, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 2316
Odsłon: 116
Edytowane: 2022-11-15
Wygasa: 2023-01-14