Gotowy biznes, generujący zyski - wyciąg narciarski

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę Cena do negocjacji
Kontakt Więcej informacji pod numerem telefonu 501 455 306 lub w wiadomości e-mail zygada1@wp.pl
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Chcesz zainwestować pieniądze w działający biznes lub chcesz być właścicielem wyciągu narciarskiego? Ta propozycja jest idealna dla ciebie.

Do sprzedania działka o powierzchni ok. 5,5 ha w Jastrzębi koło Ciężkowic (w powiecie tarnowskim) na, której obecnie zlokalizowana jest stacja narciarska -znajdująca się ok. 500 m od centrum miejscowości (szkoły, kościoła, stacji paliw). Posiada ona dwa wyciągi narciarskie wraz z niezbędną infrastrukturą do prowadzenie działalności. Wyposażona w sztuczne naśnieżanie, oświetlenie nocne, na działce znajduje się budynek małej gastronomii, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i obiekt wielofunkcyjny do przyjmowania grup zorganizowanych.

Klienci i narciarze mają do dyspozycji utwardzony parking dostosowany do samochodów osobowych i autobusów. Do stacji narciarskiej jest zapewniony dojazd drogę asfaltową. Na chwilę obecną zostały wydane WZ (warunki zabudowy): umożliwiające wymianę starego wyciągu na nowy; na budowę budynku wielofunkcyjnego, w którym zlokalizowane zostaną dwie sale restauracyjne i baza noclegowa oraz na budowę budynku pod nazwą centrum sportów zimowych i motocrossowych, w którym umiejscowiona zostanie restauracja, baza noclegowa, siłownia i sauna.

Działka wyposażona w przyłącz mocy 125 kW, gaz oraz możliwość podłączenia do wodociągu. Na terenie znajdują się również studnie z wodą źródlaną.

Informacje dodatkowe

Typ oferty Na sprzedaż
Powierzchnia 55000
Rodzaj działki Budowlana, Inwestycyjna, Rekreacyjna, Usługowa
Droga dojazdowa Asfaltowa
Media Gaz, Prąd, Woda
Ogrodzenie Częściowe
Kształt Prostokąt

Lokalizacja

małopolskie
Tarnów

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1645
Odsłon: 51
Edytowane: 2020-02-02
Wygasa: 2020-06-01