×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Zainwestujemy lub dofinansujemy podmioty gospodarcze

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę Cena do negocjacji
Kontakt 786853382
kancelaria@morganfinancial.pl
www.morganfin.pl
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Zainwestujemy lub dofinansujemy podmioty gospodarcze (kapitałowo w drodze objęcia części udziałów lub tylko jako pożyczka), które posiadają potencjał rozwoju, jednak z różnych względów nie mogą w pełni realizować swojego celu gospodarczego. 

Interesują nas podmioty gospodarcze z ugruntowaną pozycją na rynku (min. 2 lata prowadzonej działalności), z majątkiem własnym, posiadające doświadczenie branżowe oraz wykazujące przychody roczne na poziomie min. 1 mln zł. Dopuszcza się firmy ze stratą, także z problemami finansowymi do restrukturyzacji.

Podejmiemy się także doradztwa dla zarządów w przedsiębiorstwach. Świadczymy usługi restrukturyzacyjne i wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach - oferujemy maksymalną opiekę nad przedsiębiorstwem w kryzysie, także w przypadku utraty płynności finansowej oraz zdolności regulowania zobowiązań. Wspieramy także firmy w przypadku problemów z bankiem, komornikiem czy wierzycielami. 

Suma dofinansowania od 1 do 10 MLN zł - przy ciekawych projektach możliwe są i znacznie większe sumy.

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo, Handel i usługi, Hotele i gastronomia, Hurt i dystrybucja, Internet, IT, telekomunikacja, Motoryzacja, Produkcja i przemysł, Rolnictwo, Sport i turystyka, Transport i spedycja, Inne
Przedmiot oferty Firma, Udziały

Lokalizacja

Cała Polska
ul. S. Mielżyńskiego 18/9, 61-725

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1089
Odsłon: 97
Edytowane: 2019-04-02
Wygasa: 2019-06-01