×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Zabieg gwiazd - Mezobotoks

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę
Kontakt Numer telefonu:
+ 48 511 738 878
www.dagmarachowicka.pl
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Nowy zabieg w gabinetach kosmetologicznych! Procedura terapeutyczna stworzona przez połączenie dwóch zabiegów: mezoterapii z użyciem kwasu hialuronowego oraz zabiegu usuwania zmarszczek toksyną botulinową (botoks). Zabieg polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w małych dawkach wraz z kwasem hialuronowym, dzięki czemu uzyskujemy efekt jednolitego wygładzenia skóry.

Mezobotoks przyczynia się do usunięcia delikatnych defektów skóry, a także powoduje jej rewitalizację. Wpływa na polepszenie wyglądu, zmniejsza drobne zmarszczki, nie powodując porażenia mięśni.

REZULTATY widoczne są po tygodniu od zabiegu, przy czym efekt poprawy napięcia i wygładzenia skóry utrzymuje się przez mniej więcej pół roku. Zabieg można powtórzyć w momencie, gdy zaczynają pojawiać się poprzednio usunięte zmarszczki, a skóra traci swą sprężystość.

Mezobotoks może mieć zastosowanie zarówno miejscowo czyli np okolica oka, czoła, zmarszczki palacza, jak również cała twarz, szyja i dekolt. Efekty po mezobotoksie pozwolą każdej klientce cieszyć się pięknym i młodym wyglądem. Mieszanka zawierająca kwas hialuronowy oraz botoks doskonale wypełnia zmarszczki, a ponadto zapobiega powstawaniu nowych, nieestetycznych zmian. W przeciwieństwie do innych tego typu zabiegów, jest stosunkowo nieinwazyjny i nie wiążę się z ryzykiem pogorszenia stanu zdrowia.

Jeśli chcesz aby Twoja skóra wyglądała naturalnie, była napięta i rozświetlona to TEN ZABIEG JEST DLA CIEBIE

Informacje dodatkowe

Branża Medycyna, zdrowie i uroda

Lokalizacja

łódzkie
Łódź, ul. Wrzesieńska 66, 91-045

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 2194
Odsłon: 66
Edytowane: 2021-11-26
Wygasa: 2022-01-25