Identyfikacja wizualna myjni bezdotykowych i stacji

Dodaj do ulubionych
Cena: 1 PLN
Kontakt email: oferty@visualdesign.com.pl
tel: 537279727
www.visualdesign.com.pl
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Jesteśmy polską firma zajmująca się kompleksowym wykonaniem brandingu stacji paliw myjni samochodowych konstrukcji stalowych oraz nowoczesnych systemów ogrodzeniowych.

Visual Sp. Z O. O. jest szeroko rozpoznawana jako polski lider w produkcji elementów wchodzących w skład ogólnego brandingu obiektów oraz firma z długoletnim doświadczeniem na rynku stali. Zaufały nam setki firm jak i wielu inwestorów prywatnych. Z roku na rok poszerzamy swoją ofertę, rozwijając nasze autorskie produkty oraz technologię produkcji.

Wszystkie wykonywane przez nas projekty są realizowane ze szczególną starannością w oparciu o indywidualne wymagania i oczekiwania klientów. Możemy pochwalić się zupełnie nowym, szeroko rozbudowanym parkiem maszynowym oraz znakomicie zorganizowanym działem technicznym i logistycznym z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.

Firma Visual należy do grona polskich producentów reklamy wizualnej dla sektora samochodowych myjni bezdotykowych, stacji paliw zewnętrznego oznakowania budynków oraz stoisk targowych. Wieloletnie doświadczenie oraz dobrze zorganizowana kadra pracowników, pozwala nam na działanie zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Nieustannie pogłębiamy i uzupełniamy wiedzę na temat branży oraz otoczenia w jakim działają podobne podmioty.

Dział handlowy firmy Visual to zespół profesjonalnych doradców, mających na celu przedstawienie Państwu oferty dopasowanej bezpośrednio do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Płynność naszych realizacji gwarantują wyspecjalizowane ekipy montażowo-serwisowe oraz własny transport.

Staranność i dbałość o każdy szczegół naszego produktu a także użycie materiałów najwyższej jakości zapewnia otrzymanie unikalnego designu naszych realizacji na skalę międzynarodową. Koncepcja pełnej koncentracji na Kliencie decyduje o naszym sukcesie i pozwala budować zaufanie oraz długofalowe relacje z partnerami.

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo, Marketing, reklama i media, Produkcja i przemysł, Inne

Lokalizacja

Cała Polska
Ostrowiec Świętokrzyskie, 27-400

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 2006
Odsłon: 240
Edytowane: 2021-01-29
Wygasa: 2021-05-29