Sprzedam spółkę * aktywny VAT * rachunek biała lista

Dodaj do ulubionych
Cena: 3 400 PLN
Kontakt 516 601 160
m.tomaszek@taxout.pl
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Oferujemy na sprzedaż gotową Spółkę z o.o. (założona 02/2020 r.) z aktywnym VAT-em oraz rachunkiem bankowym wpisanym na białą listę.

Cena: 3400 zł

Siedziba spółki: Gdynia Spółka nigdy nie podjęła działalności gospodarczej, nie ma żadnych zobowiązań ani zawartych umów. Od razu po podpisaniu umowy własność Spółki przechodzi na kupującego.

Bezpłatnie przygotowujemy dla Kupującego przygotujemy kompletną dokumentację do Krajowego Rejestru Sądowego celem zgłoszenia zmian (nowy właściciel Spółki oraz nowy Zarząd). Dodatkowo oferujemy możliwość pozostawienia Spółki pod dotychczasowym adresem w Gdyni (wirtualne biuro) oraz prowadzenie księgowości i kadr.

Zapraszamy do zakupu – nie trać czasu na zakładanie Spółki i dopełnianie formalności! Od nas wychodzisz ze Spółką gotową od razu do prowadzenia działalności.

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo, Edukacja i konsulting, Finanse i ubezpieczenia, Handel i usługi, Hotele i gastronomia, Hurt i dystrybucja, Internet, IT, telekomunikacja, Marketing, reklama i media, Medycyna, zdrowie i uroda, Motoryzacja, Produkcja i przemysł, Rolnictwo, Rozrywka, Sport i turystyka, Transport i spedycja, Inne
Przedmiot oferty Gotowa spółka

Lokalizacja

pomorskie
Gdynia, 81-363

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1768
Odsłon: 12
Edytowane: 2020-05-18
Wygasa: 2020-07-17