Wprowadzę produkt na rynki zagraniczne Niemcy GB USA

Dodaj do ulubionych
Wprowadzę produkt na rynki zagraniczne Niemcy GB USA
Zapytaj o cenę
Kontakt Rafał 513476923
https://www.makeitglobal.pl/
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

ZACZNIJ SPRZEDAŻ NA AMAZON I EBAY

W Niemczech mieszka ponad 80 mln ludzi. W Wielkiej Brytani to ponad 60 mln. Sprzedaż poprzez eBay i Amazon Sprzedaż poprzez platformy takie jak eBay czy Amazon jest najprostszym sposobem wejścia na dane rynki. Chcesz rozpocząć sprzedaż swoich produktów w Niemczech, Anglii i innych krajach, ale nie koniecznie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś! My prowadzimy Twoje konta, a Ty nie martwisz się o nic! Pomagamy dotrzeć Twojej firmie do milionów kupujących z całej Europy.

Nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kont sprzedażowych na Amazon, Ebay oraz Etsy. Naszą przygodę z obsługą kont Amazon i Ebay rozpoczęliśmy już 2012 roku. Od tej pory nieprzerwanie pomagamy polskim sprzedawcom zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Głównymi kierunkami ekspansji są wciąż Niemcy i Wielka Brytania, ale nie ograniczamy się i z powodzeniem rozwijamy także sprzedaż w Hiszpanii, Francji, Włoszech czy Holandii. Naszą misją jest wspieranie rozwoju polskich firm na rynkach zagranicznych.

CO OFERUJEMY?

WPROWADZENIE NA RYNEK EBAY / AMAZON

Dzięki naszemu doświadczeniu w sposobie funkcjonowania i obsługi portali aukcyjnych, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom firm, które do tej pory nie miały styczności z taka formą handlu. Oferujemy pomoc i fachowe doradztwo w założeniu i wstępnym skonfigurowaniu kont użytkownika.

SZKOLENIA Z OBSŁUGI EBAY / AMAZON

Chcesz zająć się wszystkim sam? Oferujemy szkolenia dla Twoich pracowników w zakresie: obsługa i zakładanie kont Ebay, obsługa i zakładanie kont Amazon, wdrożenie i usprawnianie działu sprzedaży na rynek niemiecki. najczęściej popełniane błędy

WIRTUALNY PRACOWNIK = PEŁNA OBSŁUGA

Nasza oferta zakłada całościową pomoc w obsłudze Twoich zagranicznych klientów. Oferujemy pełną obsługę klientów zagranicznych przez 365 dni w roku. Wykonamy w Państwa imieniu połączenia telefoniczne, przetłumaczymy korespondencję.

ILE TO KOSZTUJE?

Nasza oferta jest szyta na miarę. Oznacza to, że do każdego podchodzimy indywidualnie i ustalamy z nim optymalną cenę współpracy. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja i przemysł

Lokalizacja

łódzkie
Wałowa, 26-300

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 2193
Odsłon: 32
Edytowane: 2021-11-24
Wygasa: 2022-01-23