Szukam inwestora- sztuczna inteligencja w e-commerce

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę
Kontakt projektglob@gmail.com
tel.513 929 585
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Nasza firma zajmuje się drobnicowym transportem drogowym na terenie Europy ( w prawdzie testujemy pojazdy małych gabarytów do przewożenia transportów drobnicowych z wykorzystaniem tylko dostępnych platform i giełd transportowych . Od dwóch lat prowadzimy testy z małymi pojazdami, szykując się na wprowadzenie przepisów nakazujących montaż tachografów w pojazdach do 2.4 t.

Transport ekspresowy na terenie pozostawia wiele do życzenia, średni czas dostawy na trasach międzynarodowych odbywa się do 3 do 5 dni ta terenie kraju od 24 h do na 48 h. Nowe przepisy ten czas jeszcze wydłużą, a transport ekspresowy będzie świadczony pojazdami do transportu lekkiego. Bardzo dużo osób zapłaciłoby cenę dużo wyższą za transport pod warunkiem dostawy jeszcze tego samego dnia. Branże e-commerce rozwija się w zaskakującym tempie.

Szukam finansowania ( inwestora , Wspólnika ) do projektu przeznaczonego dla branży e-commerce. Projektem jest w pełni zautomatyzowana cyfrowa spedycja dla przesyłek drobnicowych na terenie Europy. Projekt jest alternatywą dla przesyłek kurierskich i pocztowych, optymalizując koszt oraz czas dostawy, do tego samego dnia w którym zostanie złożone zlecenie przewozu.

W naszym projekcie przewoźnikiem może zostać każdy - nie ważne czy jest budowlańcem, taksówkarzem czy sprzedawcą.

Zapraszam do kontaktu.

Informacje dodatkowe

Branża Internet, IT, telekomunikacja, Produkcja i przemysł, Transport i spedycja, Inne
Przedmiot oferty Firma, Udziały, Pomysł na biznes

Lokalizacja

Cała Polska
Wrocław

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1275
Odsłon: 39
Edytowane: 2019-06-30
Wygasa: 2019-08-29