×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Oprogramowanie do wynajmu pojazdów na minuty

Dodaj do ulubionych
Cena: 20 000 PLN
Kontakt Paweł Karpowicz
Kom.: +48 504 779 510
Fleetnet Sp. z o. o., Żurawia 71 lok. 2.32, 15-540 Białystok
fleetnet.pl
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Uruchom usługę wynajmu pojazdów na minuty w 30 dni!

System zawiera oprogramowanie oraz wszystkie technologie potrzebne do uruchomienia i rozwoju własnego biznesu wynajmu hulajnóg, skuterów, rowerów lub samochodów na minuty.

Fleetnet to oprogramowanie umożliwiające uruchomienie własnej platformy do carsharingu, scooter sharingu, bike sharingu lub wszystkiego w jednym. Nasz system likwiduje problemy związane z prowadzeniem usługi współdzielenia pojazdów na minuty nawet w małym mieście. Pomagamy skupić się na marketingu i rozwoju dbając o technologię.

Oprogramowanie dostosowane do twoich potrzeb

Dostarczamy aplikację mobilną na platformy Android oraz IOS, urządzenia telematyczne (GPS) oraz rozbudowany panel administracyjny do zarządzania pojazdami, klientami, alarmami oraz aplikacje dla Twojego zespołu obsługi technicznej pojazdów. To wszystko dostosowane do Twojej marki.

Integracje z hulajnogami, skuterami, rowerami oraz samochodami

Przygotowujemy pojazdy tak aby były dostępne do wynajmu (hulajnogi, skutery, rowery, samochody a nawet inne). Wszystko pod marką Twojej firmy. Współpracujemy z producentami pojazdów i dostawcami urządzeń, aby spełnić Twoje potrzeby i stale dodawać nowe pojazdy i urządzenia.

Łatwo rozwijaj biznes od 10 pojazdów.

Najszybszy sposób na uruchomienie własnego biznesu wynajmu pojazdów

Dostarczamy gotową do uruchomienia, spersonalizowaną pod Twoją marką aplikację do automatycznego wynajmu pojazdów w ciągu 30 dni.

Dostosujemy ponad 300 parametrów twojej wypożyczalni

Miasto, flota, logo, kolory, ceny. Twoje pojazdy, zasady oraz wiele więcej.

Interfejs użytkownika i wysokie konwersje

Stworzyliśmy aplikację tak aby wyglądała dobrze i zachęcała klientów do wynajmu pojazdu. W rezultacie otrzymujemy bardzo wysoki współczynnik rejestracji oraz przejazdów. 

Aplikacja mobilna

Aplikacje na iOS oraz Android umożliwiają bezproblemową rejestrację użytkownika, w tym weryfikację karty płatniczej. Nasze rozwiązanie jest w pełni konfigurowalne, umożliwiając wybór zasad prowadzonej usługi. Aplikacja zawiera najczęstsze zadawane pytania i samouczek dotyczący obsługi aplikacji, prowadzenia pojazdu, parkowania i bezpieczeństwa jazdy. Rejestracji oraz rezerwacji można dokonać natychmiast aby zaspokoić potrzeby spontanicznego skorzystania z pojazdu.

Panel administracyjny

Łatwo zarządzaj pojazdami, klientami, pracownikami i wypożyczeniami w jednym miejscu.

Oprogramowanie zapewnia zespołowi zarządzającemu flotą i obsługującemu klientów szczegółowe informacje w czasie rzeczywistym dotyczące Twojej floty i przejazdów Twoich klientów. Od kontroli pojazdów do obsługi klienta - wszystko zdalnie, z jednego miejsca.

Rozwój systemu

Stale wprowadzamy nowe funkcjonalności w celu zapewnienia większej wartości Twoim klientom i Tobie. Począwszy od map najczęstszych wynajmów oraz zwrotów po inteligentny rozkład zadań oraz zgłoszeń.

Śledzenie w czasie rzeczywistym i alarmy dla twojej flotyZarządzanie usterkami i naprawamiMapa cieplna i raporty aby pomóc Ci osiągnąć maksymalną ilość wynajmówDostęp dla członków zespołu z różnymi rolami i ograniczeniamiPomóż swojemu zespołowi łatwo znaleźć pojazdy wymagające ładowania, relokacji lub naprawy.Żywotność pojazdów jest bardzo ważna, dlatego twój zespół może zgłaszać wszystkie problemy z pojazdami za pomocą kilku kliknięć.System Fleetnet analizując historię i kondycję floty może przewidzieć gdzie i ile pojazdów należy umieścić, aby zmaksymalizować przychody.

i wiele więcej ...

Dostarczamy wszystko czego potrzebujesz do uruchomienia własnego biznesu!

Informacje dodatkowe

Branża Handel i usługi
Przedmiot oferty Pomysł na biznes

Lokalizacja

Cała Polska
Żurawia, 15-540

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1601
Odsłon: 90
Edytowane: 2020-01-03
Wygasa: 2020-03-03