Usługi księgowe, kadrowe oraz doradztwo

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę
Kontakt 727800696
https://voal-lublin.pl/
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Szukasz profesjonalistów, którym chcesz powierzyć swój biznes w zakresie księgowości i finansów? Świetnie trafiłeś!

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, jaka zajmie się opieką finansowej, jak i księgowej strony Twojego biznesu. Doradzimy, jak i poprowadzimy księgowość. Posiadamy pierwszy w Lublinie wyspecjalizowany dział HR, jaki zajmie się procesem zatrudniania pracowników w Twojej firmie, w tym także pomożemy przy zatrudnianiu cudzoziemców od A do Z. Dzięki fachowości wytłumaczymy bez zbędnych pojęć prawniczych, jak i księgowych, prostym językiem, na czym polega księgowość Twojej firmy, kwestie podatków, jak i wszelkich procesów z tym związanych.

Posiadamy doświadczenie, dlatego też umiemy dostosować ofertę krojoną na potrzeby klienta. Dzięki kompleksowości oferujemy cały wachlarz usług. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnego wsparcia dla Ciebie i Twojego biznesu. Nie musisz czytać mnóstwa ustaw, zagłębiać się w nieznane procesy księgowe. Dzięki współpracy z nami zaoszczędzisz swój czas, a księgowość swojej firmy oddasz w ręce profesjonalistów.

Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Lublina: ul. M.C.Skłodowskiej 3/27 lub ul. Sądowa 2/11. Przyjdź, zapytaj, skorzystaj.

Informacje dodatkowe

Branża Edukacja i konsulting, Finanse i ubezpieczenia

Lokalizacja

lubelskie
ul. M.C.Skłodowskiej 3/27, 20-029

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1405
Odsłon: 36
Edytowane: 2019-09-11
Wygasa: 2020-04-18