Teczki ofertowe - wizytówki gratis

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę Cena do negocjacji
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Teczki ofertowe firmowe, ofertówki są doskonałym gadżetem. Doskonale sprawdzają się jako element uzupełniający do innych materiałów reklamowych i ofertowych. Nasze teczki ofertowe posiadają w swej budowie specjalne miejsce na wizytówki, co w połączeniu z innymi produktami takimi jak: papier firmowy, notesy reklamowe czy właśnie wizytówki stanowią pełen wartościowy pakiet reklamowy.

Teczki ofertowe znacznie podnoszą wizerunek Twojej firmy. Wyobraź sobie, że przekazujesz Klientowi zwykłą fakturę czy ofertę ot tak, jako zwykły kawałek papieru. Zdecydowanie dobrym pomysłem będzie przekazanie dokumentów w firmowej teczce ofertowej, która ma nadrukowane Twoje logo, zdjęcia, dane adresowe. Klient z pewnością zwróci uwagę na tak otrzymaną ofertę.

Produkowane przez nas teczki ofertowe są najczęściej zamawianym produktem. Dodatkowo można je zaopatrzyć w gumkę (wymaga odrębnej wyceny), co niejednokrotnie może mieć znaczenie dla osób przechowujących większą ilość dokumentów archiwalnych czy też reklamowych. Oferujemy Państwu druk teczek ofertowych w nakładach od 50 egz. Praktyka wskazuje, że niejednokrotnie zapotrzebowanie na wyższe nakłady produktu reklamowego takiego jak teczki ofertowe zgłaszają duże i bardzo duże firmy. Tylko u nas zamówicie Państwo nakład, który będzie odpowiedni.

Informacje dodatkowe

Branża Marketing, reklama i media

Lokalizacja

Cała Polska

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1882
Odsłon: 206
Edytowane: 2020-08-25
Wygasa: 2021-02-21