Szyfrowanie rozmów telefonicznych

Dodaj do ulubionych
Cena: 8 000 PLN
Kontakt +48 693 797 055
http://steelconnect.pl
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

System szyfrowania rozmów GSM – Secure BASE

Oferujemy unikalny system bezpiecznej komunikacji mobilnej dla biznesu. Ekskluzywne rozwiązanie kryptograficzne gwarantuje szyfrowanie rozmów telefonicznych, zapewniając Twojej firmie pełną poufność połączeń GSM. 

Jeżeli potrzebujesz prywatności na najwyższym poziomie, nasz specjalistyczny system szyfrujący połączenia głosowe idealnie spełni Twoje oczekiwania. Od teraz możesz zapobiegać inwigilacji, zachować dyskrecję i chronić swoje strategiczne dane przed nieuprawnionym przechwyceniem przez osoby postronne.

Efektywne zabezpieczenie, plus praktyczne korzyści:

 • Odporność na podsłuch. Sygnał głosowy, nawiązywanie połączeń oraz wszystko, co wiąże się z daną łącznością jest automatycznie szyfrowane.
 • Potężna ochrona centrali. Cały system centrali zarządzającej połączeniami jest kodowany bezpiecznym kluczem kryptograficznym. Szyfrowanie uniemożliwia niepowołany dostęp do danych, kradzież lub skopiowanie struktury bez posłużenia się hasłem.
 • Wygodna mobilność technologii VoIP. Obsługa operatorskich sieci komórkowych oraz standardowych telefonów opartych na Androidzie.
 • Asekuracja w sytuacji kradzieży. Każdy prywatny klucz szyfrowania jest zabezpieczony hasłem. Bez znajomości hasła nie można go użyć. W efekcie mechanizm blokuje nieupoważniony dostęp do sieci, gdy telefon zostanie skradziony. Dodatkowo dany klucz można unieważnić bezpośrednio w centrali.
 • Użyteczne zarządzanie danymi. Komplementarnie można skonfigurować centralę tak, aby nie zbierała żadnych wrażliwych na szpiegostwo korporacyjne zapisów.

Jak działa telefon z szyfrowaniem rozmów?

 1. Telefon z systemem Android łączy się z centralą przez Internet. W tym celu używa technologii LTE lub 3G oraz wykorzystuje kartę SIM dowolnego operatora. Można również użyć połączenia WIFI np. z dowolnego hot-spotu nie montując w telefonie żadnej karty.
 2. Zestawia szyfrowany tunel do centrali, która została zlokalizowana w przedsiębiorstwie albo dowolnej serwerowni.
 3. Loguje się w szyfrowanym tunelu do centrali telefonicznej.

Po tym kroku zaawansowane rozwiązanie kryptograficzne zapewnia całkowitą poufność rozmów telefonicznych GSM i każde połączenie głosowe przebiega w specjalnie zakodowanym prywatnym tunelu.

Kompleksowe rozwiązania sprzętowe do szyfrowania rozmów VoIP

Klientom dostarczamy kompletny i natychmiast gotowy do pracy system ochrony przed inwigilacją, który obejmuje: 

 • Wysokowydajną zaszyfrowaną centralę telefoniczną.
 • Wdrożenie i konfigurację jednostki centralowej u Klienta.
 • Dostosowanie 10 telefonów do pracy w systemie szyfrującym.
 • Miesiąc zdalnego suportu dla użytkowników systemu Secure BASE.

Łatwość obsługi telefonu z szyfrowaniem rozmów

System szyfrowania rozmów Secure BASE cechuje wysoka stabilność działania, nieograniczony zasięg terytorialny (połączenia krajowe + zagraniczne) oraz wygoda korzystania ze skorelowanych urządzeń. Obsługa telefonu, czyli operacja nawiązywania bezpiecznych rozmów, została uproszczona do niezbędnego minimum. Tym samym czynność szyfrowania komunikacji jest intuicyjna i nie wymaga od dysponentów telefonów specjalnego przygotowania w zakresie użytkowania.

Szyfrowanie rozmów telefonicznych z bazą w Chmurze. Oferta specjalna

Oprócz infrastruktury stacjonarnej Secure BASE, w ofercie posiadamy również usługę w wersji Secure CLOUD, która umożliwia Klientom korporacyjnym usytuowanie bazy szyfrowania rozmów telefonicznych w chmurze. Wówczas firma korzysta z prywatnego bezpiecznego serwera wirtualnego, zlokalizowanego w naszej serwerowni. Podobnie jak w przypadku formy stacjonarnej, adaptacja do pracy w systemie szyfrującym obejmuje 10 telefonów Klienta z mobilnym systemem Android (z ewentualnością rozbudowy struktury komunikacji o kolejne urządzenia). 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy partnerów z sektora komercyjnego i publicznego, dla których należyta ochrona wrażliwych informacji jest kwestią strategicznie ważną lub bezpośrednio priorytetową.

Informacje dodatkowe

Branża Internet, IT, telekomunikacja

Lokalizacja

mazowieckie
Warszawa

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 76
Odsłon: 5322
Edytowane: 2018-01-05
Wygasa: 2024-12-31