Pożyczka pozabankowa pod hipotekę dla każdego

Dodaj do ulubionych
Cena: 1 PLN
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Zajmujemy się finansowaniem przedsiębiorców oraz firm i osób, które planują założyć działalność a także osób fizycznych. Pożyczki udzielane są dla klientów z terenu całej Polski. Finansowane mogą być wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od stażu działalności, nawet na start, bez względu na BIK, historię czy zdolność kredytową.

Szczególną uwagę zwracamy na Twój biznes, a nie bazy bankowe.Najważniejszym elementem każdej transakcji jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości: mieszkania, domu, a także lokali użytkowych.Oferujemy możliwość zabezpieczenia się również na 2 miejscu hipotecznym (pod aktualnie spłacanym kredytem bankowym).Kwoty, które oferujemy to minimum 20 000 a maksymalna 500 000 zł. Czas kredytowania oraz raty miesięczne dopasowujemy do Twoich możliwości i charakterystyki działalności.Dowolny cel pożyczki: oddłużenia, restrukturyzacje, spłaty zobowiązań, poprawa płynności finansowej Twojej firmy, inwestycje każdego rodzaju, a także spłaty innych pożyczek i kredytów.

Pożyczka kierowana jest do osób które:

-mają negatywną historię kredytową w BIK lub w innych bazach,-potrzebują środków na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością,-są przedsiębiorcami lub osobami fizycznymi nieprowadzącymi działalności gospodarczej,-straciły płynność finansową,-dostały odmowę z banku.

Zapraszamy, nasz produkt w tej chwili, to jedna z najtańszych ofert na rynku.

tel: 794125002

Informacje dodatkowe

Branża Finanse i ubezpieczenia

Lokalizacja

Cała Polska
Warszawa, 00-210

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1761
Odsłon: 16
Edytowane: 2020-05-15
Wygasa: 2020-09-12