Obsługa floty samochodowej

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę
Kontakt 727800696
https://voal-lublin.pl/
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Wiemy, jak ważne jest sprawne auto i bezpieczeństwo jego pasażerów, dlatego dopilnujemy i przypomnimy o zbliżającym się terminie przeglądu technicznego oraz przedłużeniu OC, zapłacie kolejnej raty za ubezpieczenie samochodu.

Marzeniem każdej firmy jest zakup takich produktów ubezpieczeniowych, które zapewniają jak najwięcej korzyści i pozwalają oszczędzić. Zabezpieczamy naszych klientów przed ponoszeniem zbędnych kosztów, które może generować niewłaściwe wybranie firmy ubezpieczeniowej. Pomożemy w wyborze tańszego OC, AC.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy spektrum usług z zakresu obsługi floty.

W zakres usług wchodzą: informowanie oraz przypominanie o terminowych działaniach: - wymiana opis - badania techniczne - przeglądy - OC i AC - NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków) pomoc w wyborze korzystnej oferty OC, AC zawieranie umów w imieniu klienta, negocjacje cen adresy i numery warsztatów samochodowych w Polsce

Nasze usługi wyróżniają się dużą elastycznością i zrozumieniem potrzeb klienta. Gwarantujemy szybkość działania i pełen profesjonalizm. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i zapewniamy naszym klientom szeroki wachlarz możliwości. Wszelkie informacje i uwagi od usługobiorców traktujemy z najwyższą uwagą i starannie analizujemy, aby przygotować najlepszą ofertę i rozwiązania dostosowane do potrzeb. W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalne wsparcie w każdej trudnej sytuacji.

Zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Lublina: ul. M.C. Skłodowskiej 3/27 lub ul. Sądowa 2/11. Przyjdź, zapytaj, skorzystaj.

Informacje dodatkowe

Branża Transport i spedycja

Lokalizacja

lubelskie
ul. M.C.Skłodowskiej 3/27, 20-029

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1402
Odsłon: 26
Edytowane: 2019-09-11
Wygasa: 2020-04-18