×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Kampania e-mail marketing do 2,300,000 firm polskich

Dodaj do ulubionych
Cena: 599 PLN
Kontakt kom 597 240 313
marcinpodlaski2019@gmail.com
http://marcinpodlaski.pl
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Kampania e-mail marketing do 2,300,000 firm polskich

Dzień dobry.

Nazywam się Marcin Podlaski. Od lat zajmuje się skutecznym pozyskiwaniem nowych potencjalnych klientów, kontaktów biznesowych dla firm z wielu różnych branż za pomocą kampanii e-mail marketingowych. E-mail marketing jest obecnie najbardziej opłacalnym narzędziem reklamy w Internecie, gdy porównamy konkretny efekt w postaci odpowiedzi zwrotnych do poniesionych kosztów kampanii. Kilkunastokrotnie przebija efekt kampanii Google AdWords i sprawdza się w praktycznie każdej branży.

Kampania e-mail, którą oferuję to wysyłka wiadomości e-mail do mojej bazy 2.300.000+ adresów firmowych. Całą metodę wysyłki stworzyłem na własne potrzeby reklamy, gdy zajmowałem się tworzeniem www, pozycjonowaniem. Zawsze wyłącznie dzięki kampaniom e-mail zdobywałem klientów, ponieważ nie znalazłem w Internecie skuteczniejszej metody reklamy.

Koszt takiej wysyłki jednorazowo do całej mojej bazy wynosi 599zł. Wliczony w to jest koszt zakupu nowego serwera VPS oraz domen. Do każdej kampanii kupowany jest nowy serwer, co gwarantuje wysoką dostarczalność wiadomości.

Efekt, jaki będzie z kampanii w dużej mierze zależy od treści wiadomości, każda kampania jest inna, jednak w powodzeniem realizuje je w najróżniejszych branżach.

Gdy podejmą Państwo pozytywną decyzję wspólnie tworzymy kampanię tak, aby była ona możliwie jak najbardziej skuteczna i aby jak najwięcej wiadomości zostało dostarczone do odbiorców. Czasami lepiej pasuje krótkie zapytanie tekstowe i jest bardziej skuteczne niż duże ilości treści z grafikami. Jednak zależy to od tego, czego reklama ma dotyczyć.

Mam wielu stałych klientów, z którymi współpracuję od lat. Jeśli chodzi o sprawy formalne to przesyłam podpisaną przeze mnie umowę wykonania usługi, która ma na celu zagwarantować Państwu bezpieczeństwo od strony prawnej.

Podpisuję się w niej, że to ja ponoszę pełną i nieograniczoną odpowiedzialność za wysyłane maile i jestem Wykonawcą usługi właścicielem adresów.

Proszę o informację w przypadku zainteresowania, podeślę umowę. Mogą Państwo także pozostawić nr telefonu, zadzwonię i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.

Informacje dodatkowe

Branża Internet, IT, telekomunikacja, Marketing, reklama i media, Inne

Lokalizacja

Cała Polska

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1435
Odsłon: 41
Edytowane: 2019-09-30
Wygasa: 2019-11-29