×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Sprzedam oryginalną restauracje w Kielcach

Dodaj do ulubionych
Cena: 80 000 PLN Cena do negocjacji
Kontakt Dominik 601654037
http://www.misterpotato.pl
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz spróbować swoich sił w gastronomii? Mamy coś dla Ciebie, zobacz...

Świetnie się składa ponieważ oferujemy na sprzedaż własną firmę. Skorzystaj z naszego doświadczenia i ułatw sobie drogę do sukcesu.

Odstąpimy rentowne Bistro działającą w Kielcach na ul. Solnej od 2014 roku. Zaletą firmy jest brak bezpośredniej konkurencji i przewaga nad ewentualnymi naśladowcami. Istnieje możliwość działania od pierwszego dnia przejęcia. Można także planować kierunki rozwoju dzięki zastrzeżonemu znakowi towarowemu.

Cena obejmuje wyposażenie baru, jadalni, kuchni, zmywalni, ogródka letniego, klimatyzacje, monitoring, plakat elektroniczny, system nagłośnienia itp. Firma posiada własną stronę www, profile na Facebook, Instagram, Google i TripAdvisor cieszące się bardzo dobrą opinią w śród klientów. Przekażemy w Twoje ręce know-how, zdobyte w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej.

Restauracja jest również uczestnikiem programu Menu Bez Glutenu i posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Lokal ma odbiór Sanepidu i bezterminowe pozwolenie na sprzedaż alkoholu.

Oferujemy pomoc w formie szkoleń przed przejęciem lokalu.

Informacje dodatkowe

Branża Hotele i gastronomia
Przedmiot oferty Firma, Pomysł na biznes

Lokalizacja

świętokrzyskie
Ul. Solna 4a, 25-006

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1617
Odsłon: 111
Edytowane: 2020-01-16
Wygasa: 2020-03-16