Grafika 2D, 3D | Wspólnik | Wielobranżowość

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę
Kontakt linkedin.com/in/kacperg
gucwakacper34@gmail.com
723755119
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

ZANIM ZACZNIEMY - PAMIĘTAJ! Szukam osób ambitnych i zaangażowanych. Jeśli nie masz w planach osiągać wielkich, dla niektórych śmiesznych lub niewykonalnych celów. Nie pisz.

O Mnie

Bardzo mi miło. Mam na imię Kacper, mam 19 lat, w momencie pisania ogłoszenia kończę 4 klasę Technikum Informatycznego. Pracuję jako programista No Code'u. Interesuje się marketingiem i zarządzaniem. Mam wiele pomysłów, planów oraz bardzo duże ambicje i wymagania do samego siebie. Codziennie poświęcam wiele czasu na poszerzanie wiedzy, zdobywanie doświadczeń, czytanie książek oraz rozwój osobisty. Moim celem na teraz, jest stworzenie zgranej, wielobranżowej, nieograniczonej ekipy, lub znalezienie chociaż jednego, ale dobrego partnera biznesowego/wspólnika.

Poszukuję grafika!

Musi to być osoba zręczna i zaangażowana. Potrzebuję kogoś, kto będzie w stanie zrobić grafikę do posta na FB, lub autorskie logo. Jeśli poproszę grafika o namalowanie mi realistycznej (jak tylko się da) postaci, to nawet jak nie będzie umiał, usiądzie i nauczy się tego, co trzeba. Nie jesteś grafikiem, ale ciekawi cię post? Czytaj dalej! Mile widziane jest, jeśli grafik posiada już jakieś wcześniejsze prace, którymi może się pochwalić. Jeśli oprócz grafik 2D jesteś w stanie zrobić cokolwiek w 3D, umiesz choć trochę animować, ale jesteś otwarty na naukę, masz czas i jesteś ambitny. Pisz i nie czekaj!

Nie jesteś nim?

Jeśli nie jesteś grafikiem, lecz masz czas, zainteresowała Cię moja osoba, uważasz, że jesteś taki jak ja (lub jakikolwiek inny powód, dla którego tu jesteś), napisz. Opowiedz o sobie, co umiesz, czego w życiu chcesz i co tobą kieruje. Nie ma głupich zgłoszeń! Napisz, co masz na myśli. Czekam.

Jeśli oprócz tego również interesujesz się zakładaniem własnego biznesu, masz plany, cele lub chcesz wyjść poza schemat to bardzo duży plus. Jeśli nie boisz się wyzwań. Pisz! Chcę kogoś, kto po usłyszeniu zadania, zamiast zastanawiać się "co ja tu robię", zada pytanie, pomyśli i podejmie wyzwanie.

Nie poszukuję ludzi perfekcyjnych!

Sam idealny nie jestem i wiele rzeczy muszę się nauczyć. Chcę, aby osoby zgłaszające się do mnie, miały świadomość, że nie oferuję pracy na godziny. Oferuję wspólny i długo terminowy udział przy projektach, które mogą odnieść sukces. Z tego też powodu, nie jestem w stanie obiecać jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Mam nadzieję, że chociaż trochę zainteresował Cię temat!

Jeśli tak, zapraszam do kontaktu!

Pozdrawiam

Kacper Gucwa

Informacje dodatkowe

Branża Edukacja i konsulting, Finanse i ubezpieczenia, Handel i usługi, Internet, IT, telekomunikacja, Marketing, reklama i media, Rozrywka, Inne

Lokalizacja

Cała Polska

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 2203
Odsłon: 16
Edytowane: 2021-12-29
Wygasa: 2022-02-27