Konsal sp.zo.o

Oferta: Praca tymczasowa to idealne rozwiązanie dla każdej firmy. Za tymi pojęciami kryje się kompleksowe wsparcie danej działalności w procesie pozyskania i zatrudnienia pracowników. Rekrutujemy, selekcjonujemy, zatrudniamy na umowę o pracę tymczasową lub na podstawie umów prawa cywilnego osoby, których aktualnie potrzebują pracodawcy.

Podejmując współpracę z agencją Konsal, można zminimalizować koszty pracy, zyskać elastyczność czy też zmniejszyć ryzyko związane z rotacją pracowników. Doskonale uzupełniamy wszelkie zasoby kadrowe w firmach Klientów. Gwarantujemy pracowników spełniających aktualne potrzeby.

Rekrutujemy pracowników z krajów wschodnich, między innymi:
Ukraina,
Białoruś,
Rosja,
Rumunia,
Bułgaria,
Gruzja.
Obsługujemy wszelkie branże, które szczególnie dotyka problem braku rąk do pracy, jak na przykład usługi sprzątania, pracy budowlane, wykończeniowe oraz budowę domów i segmentów. Pozwalamy swoim Klientom na szybką i skuteczną reakcję na dynamiczne zmiany w firmach.

Rekrutacja to proces, który powinien przebiegać sprawnie. Pomożemy Twojej firmie oprzeć się negatywnym trendom i pozyskamy dla Ciebie najlepszą kadrę, nawet z obszaru zawodów deficytowych. Oferujemy leasing pracowniczy, dzięki któremu działamy szybko i skutecznie.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu z firmą Konsal w Warszawie.
Zasięg działania firmy: Polska, Zagranica
Model działalności: Deweloper budowlany, Handel detaliczny, Handel hurtowy, Obsługa nieruchomości, Pośrednictwo, Usługi
Adres: ul.Płocka 4, lok 112. 01-231 Warszawa.
Telefon: 729465275