Morgan Financial Sp. z o.o.

Oferta: Współpracujemy z przedsiębiorstwami w zakresie pozyskiwania kapitału na rozwój działalności w ramach funduszy inwestycyjnych lub finansowania dłużnego. Pomagamy naszym klientom w całym procesie realizacji transakcji kapitałowej, dostosowując procedury i techniki w celu maksymalizacji korzyści i bezpieczeństwa proponowanych rozwiązań. Nasze zasoby pozwalają na kompleksową obsługę od strony biznesowej, prawnej, podatkowej, a także negocjacji i finalizacji całej transakcji - lata doświadczeń zaowocowały wysokim poziomem skuteczności w pozyskiwaniu kapitału.

Działamy także w obszarze restrukturyzacji, która jest szansą dla Przedsiębiorców w sytuacjach związanych z utratą płynności finansowej.
Nasze rozwiązania pomogą Państwu m.in w :
* uzyskaniu środków pieniężnych;
* zmianie warunków spłaty zobowiązań;
* optymalizacji kosztów operacyjnych, szukaniu oszczędności;
* przeprowadzeniu zmian w zakresie działania, strukturze kapitału lub organizacji wewnętrznej;
* zrestrukturyzowaniu kredytów i wyrwaniu z pętli kredytowej;
* ochronie przed agresywnymi działaniami firm windykacyjnych i postępowaniem egzekucyjnym w przedsiębiorstwie;
* negocjacjach ze wszystkimi wskazanymi wierzycielami, zmierzając do podpisania korzystnej ugody, częściowego lub całkowitego umorzenia długu.

Restrukturyzujemy także obiekty hotelarskie oferując szeroki wachlarz usług wraz z działaniami marketingowymi.

Ponadto w naszej kancelarii udzielimy Państwu wsparcia prawnego i organizacyjnego w zakresie przekształcania i rejestracji spółek w Polsce i zagranicą. Oprócz samego procesu tworzenia spółki wyjaśnimy czym charakteryzują się poszczególne formy prawne i pomożemy dobrać najwłaściwsze rozwiązania dla Państwa działalności gospodarczej.
Zasięg działania firmy: Polska
Model działalności: Usługi
Adres: ul. S. Mielżyńskiego 18/9
Telefon: 786853382
Strona www: www.morganfin.pl
Godziny pracy: 8-16