2-pak kawalerek Warszawa | ROI 8,53% | w 100% wynajęty

Dodaj do ulubionych
Cena: 450 000 PLN
Kontakt siergiej.kriiukow@gmail.com
tel. 510 510 104
http://elitainwest.eu/archiwum+nieruchomo%C5%9Bci_developer
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Pracujące mieszkanie inwestycyjne w Warszawie składające się z 2 kawalerek - obie wynajęte! Umowy najmu na 1 rok z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata.

Praktycznie bezobsługowa inwestycja pasywna z bardzo atrakcyjną stopą zwrotu (ROI) wynoszącą 8,53 % netto rocznie (w szczególności przy obecnym oprocentowaniu lokat na poziomie bliskim 0%).

Świetna lokalizacja, tuż obok stacji szybkiej kolei miejskiej (SKM), którą dojedziemy bezpośrednio do centrum Warszawy w 12-15 minut, co stanowi duży atut w kontekście wynajmu (obie kawalerki zostały bez problemu wynajęte poza sezonem - w lipcu).

Stan prawny: pełna własność.

Każda kawalerka posiada własny aneks kuchenny (zlewozmywak, lodówa, płyta indukcyjna, okap) i własną łazienkę (prysznic, umywalka, pralka, WC). Apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone.

Mieszkanie stanowi nie tylko świetne zabezpieczenie kapitału w nieruchomościach, które w Warszawie dynamicznie rosną na wartości, ale również stanowi znakomitą lokatę kapitału i zwrot z inwestycji na poziomie 8,53 % rocznie z samego wynajmu!(!)

Wszystkie kawalerki są wynajęte z umowami najmu na 1 rok, z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata, więc jest to inwestycja niemal pasywna. Aktualnie generowane wpływy (czynsze najmu): 1550 i 1650. Do tego najemcy płacą zaliczkę na media.

Koszty stanowi jedynie fundusz remontowy oraz opłata za śmieci i zużycie mediów, co jest pokrywane przez najemców.

Możliwość zastosowania przyspieszonej amortyzacji - 10%, dzięki czemu nie płacimy podatku dochodowego!

Zysk netto miesięczny: 3 200 zł

Zysk netto roczny: 38 400 zł

Roczny zwrot z inwestycji: 8,53 %

(!)Budynek 3-piętrowy, solidny - z cegły, docieplony z nową estetyczną elewacją. W odległości 50-150 m pełna infrastruktura – żabka, restauracja, kik, pepco, topaz, hebe. W pobliżu tereny zielone, czyste powietrze.

Świetna okazja w doskonałej lokalizacji w Warszawie, gdzie zawsze zapewniony jest popyt na najem oraz ceny nieruchomości pewnie rosną.

Zainteresowanym mogę przesłać prezentację inwestycji na maila, a także więcej zdjęć. Solidne umowy najmu - do wglądu, wszystkie kaucje będą przekazane kupującemu.

*** Posiadamy jeszcze jeden gotowiec inwestycyjny w tym samym budynku - 4 kawalerki, cena 959 000 zł, stopa zwrotu (ROI) - 8,51 %.

Informacje dodatkowe

Typ oferty Na sprzedaż
Powierzchnia 35,2

Lokalizacja

mazowieckie
Warszawa, 04-479

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 2133
Odsłon: 89
Edytowane: 2021-08-28
Wygasa: 2021-10-27