×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Piękna Zabytkowa KAMIENICA + Aktywa gratis

Dodaj do ulubionych
Cena: 1 200 000 PLN Cena do negocjacji
Kontakt e-mail piomarbrzeg@gmail.com
kontakt tel : 502 742 212 od pon do piątku od 6-23
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Witam. Krótko i w temacie! Sprzedam moją Nieruchomość. Atrakcyjna cena 45-50%, co do jej realnej Wartości. Ważne - Cena Jeszcze podlega Negocjacji Piękna i zabytkowa o ogromnej powierzchni. Aby być szczerym, nie zrobię remontu z powodu braku środków. Dlatego cały potencjał w tej kamiennicy, leży po twojej stronie. Przyszły właściciel będzie wiedział co z nią zrobić.. Jest tu ogromny potencjał i spore możliwości. Cały operat i inne dokumenty przedstawię konkretnej i zainteresowanej osobie. Zadzwoń, Dogadajmy się.. Poniżej wstępny opis:

Nieruchomość zabudowana: Działka o powierzchni 1567m2 położona w Brzegu. Zabudowę stanowią: > Czterokondygnacyjny budynek o powierzchni 1869 m2 oraz trzy parterowe. > Boksy garażowe o powierzchni 62 m2. Za budynkiem są miejsca parkingowe. > Doprowadzone są przyłącza elektryczne i wodno - kanalizacyjne. W miejscowym planie ogólnym, zagospodarowania przestrzennego miasta Brzeg teren na którym położona jest nieruchomość to obszar o istniejącej funkcji dominującej. Usługi oraz towarzyszące mieszkalnictwo: > Jest to obręb II centrum. Budynek do remontu. Piękne Piwnice, nadaje się na spory pub. > Odległości od podstawowych miejsc użyteczności: > Dworzec pkp i pks około 300 metrów > Hala targowa około 100 metrów > Ścisłe centrum około 300 metrów Miasto Brzeg to obecnie dobrze rozwijające się miejsce. > Powstała tu największa w Europie fabryka cudbury jak i wiele innych. > Największa baza przeładunkowa Biedronki.

Planowane są jeszcze 4 duże inwestycje na terenie byłego lotniska, oraz organizowany jest grunt pod nowy obszar strefy wałbrzyskiej na terenach miasta Brzeg.> Dojazd do autostrady to obecnie około 10 km. Lecz droga ta się skróci niebawem do 4 km ponieważ planowana jest budowa umożliwiająca szybki dojazd do opisanych przedsiębiorstw.> W Brzegu znajduje się kryta pływalnia, stadion, zamek Piastów śląskich i wiele innych> Na terenie miasta są 3 hotele i 3 pensjonaty.> Brzeg znajduje się w połowie drogi między Wrocławiem a Opolem. Z Brzegu można zatem szybko dotrzeć na lotnisko we Wrocławiu przez autostradę A4 oraz na przeprawę rzeczną w Opolu.

Z wyrazami szacunku Piotr Marak

Informacje dodatkowe

Typ oferty Na sprzedaż
Powierzchnia 1867
Liczba pokoi 4 +
Liczba łazienek 3+
Droga dojazdowa Asfaltowa, Utwardzona
Media Gaz, Prąd, Siła, Woda
Kanalizacja Miejska

Lokalizacja

opolskie
Brzeg ul.Piastowska, 49-305

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 866
Odsłon: 138
Edytowane: 2018-12-17
Wygasa: 2019-02-09