Szukam inwestora kapitałowego do budowy domu

Dodaj do ulubionych
min 200 000 Cena do negocjacji
Kontakt 690 893 135
info@kaplusjeden.pl
kaplusjeden@gmail.com
www.kaplusjeden.pl
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Dzień dobry,

z wyksztalcenia jestem architektem, prowadzę własną firmę specjalizującą się w koncepcjach architektonicznych( www.kaplusjeden.pl). Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie kompleksowego prowadzenia i nadzorowania inwestycji od przyłączy do nadzorów budowlanych, zdobyte podczas pracy w biurach projektowych. Jestem w stanie na własny koszt opracować kompletną dokumentacje budowlaną domu lub całego kompleksu, w krótkim czasie.

W ramach adekwatnego udziału w zyskach, oferuje:

-kompleksowe, całościowe nadzorowanie procesu inwestycji, organizacji budowy, nadzorowanie wykonawców, księgowość

- wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego, kosztorysu, proj. przyłączy, uzyskanie uzgodnień, dobór najkorzystniejszych rozwiązań materiałowych, zorganizowanie współpracy z branżami

-zaprojektowanie atrakcyjnej architektury wyróżniającej się spośród innych domów i rezydencji,

-przygotowanie atrakcyjnej oferty (wizualizacje, animacja, folder, strona itp.)  i zorganizowanie sprzedaży

-klient wybierający naszą ofertę docelowo w ramach współpracy, w cenie otrzyma projekt wnętrz oraz ogrodu o wartość rynkowej kilku tysięcy

Chętnie podejmę się wykonania wstępnej koncepcji, oferty którą można sprawdzić , publikując ją w sieci celem sprawdzenia zainteresowania ogłoszeniem oraz mojej skuteczności w dotarciu do kupujących.

W odróżnieniu od innych domów z rynku deweloperskiego oferuje realizowanie unikalnych domów wyróżniających się na tle budownictwa z katalogu. Niskobudżetowe, indywidualne realizacje ciekawych architektonicznie domów dostosowanych do kształtu działki, stron świata itp. Docelowy klient to osoba lub rodzina poszukująca niebanalnego domu o funkcjonalnym rozkładzie funkcji w obrębię kubatury, preferująca gotowe rozwiązania. Z praktyki, wiem że projektowanie z myślą o budowie na własny zysk jest dużo bardziej przemyślane i opłacalne niż typowa współpraca.

Poszukuje wspólnika / inwestora do dłuższej współpracy w realizacji podobnych inwestycji na podstawie zysków z współpracy. Kompletny koszt indywidualnego projektu domu to około 15-20 tys. brutto plus proj. wnętrz oraz zieleni, odchodzą też koszty pośrednictwa, sprzedaży i reklamy.

Aktualnie na rynku króluje budownictwo wielorodzinne, a ceny mieszkań są zawyżone, uważam ze niedługo w cenie będą ciekawe, niewielkie rezydencje podmiejskie, wpisujące się w trend ucieczki z miasta. Oferuje dyspozycyjność oraz pełne zaangażowanie, jako że prowadzę własną działalność potrafię zorganizować firmę oraz współpracować z podwykonawcami.

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo
Przedmiot oferty Udziały

Lokalizacja

dolnośląskie
, 52-016

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 906
Odsłon: 77
Edytowane: 2019-01-10
Wygasa: 2019-05-10