Zainspiruj się najmodniejszymi kolorami sezonu

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę Cena do negocjacji
Kontakt tel. +48 42 672 32 81
biuro, tel. +48 512 484 572
szyk.lodz@epoczta.pl

PPH SZYK
ul. S. Przybyszewskiego 236
92-313 Łódź
http://www.szyk.lodz.pl/
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Ten sezon zdecydowanie należy do jasnych i wyrazistych kolorów takich jak rozbielony błękit, biskajska zieleń, koralowy róż, ognista czerwień, szafranowa żółć, szałwiowa zieleń, biel, neon, złocisty szafran, zieleń i słony karmel.

Bogata paleta barw połączona z naszymi najwyższej klasy jakości dzianinami, daje Ci możliwość stworzenia dowolnej wybranej przez Ciebie kreacji – od stroju oficjalnego takiego jak marynarka i żakiety, zwiewne, lekkie i przewiewne sukienki, wygodne, ładne i przyjazne dla skóry t-shierty i piżamy dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Nasze materiały są bezpieczne i przyjazne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, więc idealnie się sprawdzą do uszycia odzieży dziecięcej takiej jak śpioszki, koszulki, sukieneczki itp.

Nasze tkaniny idealnie sprawdzają się również do kreowania wystroju Państwa domostwa, np. firanki, futerał na meble, obrusy itp.

Jako producent i sprzedawca możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości, bezpieczne dla skóry, certyfikowane dzianiny o wybranej przez Państwa barwy oraz gramatury.

Nasz kompetentny i pomocny personel z przyjemnością wysłucha Państwa potrzeb, odpowie na pytania i pomoże w doborze odpowiednich materiałów.

Nasza firma ''Szyk” zlokalizowana jest w Łodzi, ale jesteśmy otwarci na potrzebny naszych klientów na terytorium całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu, a na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

*Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 KC); nie stanowi natomiast oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. W celu sprawdzenia zgodności oferty oraz uzyskania wszelkich informacji prosimy kontaktować się z działem handlowym.

Informacje dodatkowe

Branża Handel i usługi, Hurt i dystrybucja, Produkcja i przemysł, Inne

Lokalizacja

Cała Polska
Przybyszewskiego 236, 92-313

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1826
Odsłon: 5
Edytowane: 2020-06-29
Wygasa: 2020-08-28