Warsztaty Aranżacji Wnętrz

Dodaj do ulubionych
Cena: 150 PLN
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Warsztaty Aranżacji Wnętrz - 150ZŁ - Śląsk, Śląskie, na Śląsku. Indywidualny tryb nauczania!

Certyfikat.

Gliwice, ul. Łużycka 24a [Politechnika Śląska].

www.warsztatyaranzacjiwnetrz.pl

Indywidualny tryb nauczania!

Szkoła DesignOFF jako pierwsza wprowadza formę warsztatów w trybie INDYWIDUALNYM.

Proponujemy do wyboru:tryb indywidualny: 4 godz. lekcyjne za 150złtryb grupowy:4 godz. lekcyjne za 75zł(minimum 2 osoby – znające się wzajemnie).tryb grupowy4 godz. lekcyjne za 50zł(minimum 3 osoby – znające się wzajemnie).

Alternatywa dla osób czynnych zawodowo!Warsztaty Designoff to alternatywa dla osób czynnych zawodowo, którzy pragną otrzymać wiedzę w sposób komunikatywny, dostosowany do WSPÓŁCZESNEGO trybu życia.Wydajność trybu indywidualnego jest około 10 – krotnie wyższa niż w przypadku nauki zbiorowej.Zapewniamy profesjonalną kadrę, której celem jest, aby osoby uczęszczające na warsztaty do pracowni DESIGNOFF skutecznie opanowały techniki aranżacji wnętrz.

Rozwiń swoją pasje!Udział w warsztatach pozwala na rozwinięcie własnych pasji, co może zaowocować otworzeniem autorskiej PRACOWNI, lub podjęciem pracy w branży związanej z szeroko pojętymi wnętrzami, architekturą i designem. Program zajęć powstał w oparciu o doświadczenia i umiejętności właściciela szkoły, zdobyte na różnych uczelniach w ciągu ostatniej dekady.

Program warsztatów:nauka programu komputerowego Homestyler na laptopie, tablecie, smartfonie,zasady kompozycji w projektowaniu wnętrz mieszkalnych,zasady ergonomii – kuchnia, łazienka, salon,historia architektury wnętrz w oparciu o najciekawsze przykłady,style i TRENDY we wnętrzach,kolor we wnętrzu,światło we wnętrzu.

Certyfikat po 4 godzinach lekcyjnych!Czas trwania warsztatów to tylko 4 godziny lekcyjne,Cena za całość to TYLKO 150zł.Po ukończeniu warsztatów, wystawiany jest certyfikat ich odbycia. Upoważnia on do zniżki na pełen kurs projektowania wnętrz.Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy każdego, kto poszukuje warsztatów, aby nauczyć się aranżacji wnętrz, a nie tylko w sposób przyjemny spędzić czas.

Osiągnij cel!Warsztaty skierowane są do osób, które mają na celu rozwój osobisty poprzez sztuki wizualne.Dlatego zapraszamy osoby, które chcą zrealizować swoje MARZENIA i spróbować swoich sił w zawodzie dekoratora wnętrz.Po ukończeniu warsztatów mogą realizować się artystycznie, indywidualnie i niezależnie. Jednocześnie odbycie warsztatów może być inspiracją do podjęcia studiów na wyższych uczelniach technicznych lub artystycznych.

Informacje dodatkowe

Branża Edukacja i konsulting

Lokalizacja

śląskie
Gliwice

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1020
Odsłon: 53
Edytowane: 2019-03-07
Wygasa: 2019-07-05