Walaszko BHP - koszulki z nadrukiem firmowym

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę Cena do negocjacji
Kontakt sklep@walaszko.pl
+48 690961560
https://www.walaszko.pl/koszulki-z-nadrukiem-firmowym
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Oferujemy markowe męskie, damskie, dla dzieci i unisex koszulki polo i t-shirt z własnym nadrukiem renomowanych producentów odzieży reklamowej i roboczej takich jak ADLER (marki MALFINI®, MALFINI Premium® i RIMECK®), JHK, STEDMAN, CXS, CERVA, MASCOT, PORTWEST. Posiadamy w ofercie dobrej jakości koszulki z długim i krótkim rękawem: bawełniane, poliestrowe (oddychające, sportowe), odblaskowe, antystatyczne ESD oraz ochronne trudnopalne dla spawaczy i elektryków. Jeśli szukasz koszulek z własnym nadrukiem firmowym w formie loga czy stanowiska pracy zapraszamy na naszą stronę. Przygotujemy dla twojej firmy i pracowników lub klientów spersonalizowaną ofertę w zakresie firmowych, reklamowych lub roboczych koszulek:

budowlanych dla drogowców (koszulki odblaskowe), dekarzy (koszulki z filtrem UV), elektryków antystatyczne ; gastronomicznych dla kelnerek/kelnerów, kucharzy; medycznych dla pielęgniarek, lekarzy i ratowników medycznych;wojskowych i militarnych dla straży, ochrony, myśliwych i wędkarzy; sportowych - przewiewnych koszulek dla aktywnych, kierowców lub pracowników podczas eventów firmowych;

z nadrukami, haftem komputerowym lub naszywkami.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem koszulek na stronie naszego sklepu BHP oraz różnymi technikami nadruku dostępnymi w naszej ofercie. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia, wysoką jakość oraz korzystne ceny nadruków i koszulek, bluz, bluzek, czapek i innej odzieży roboczej, ochronnej, zawodowej i służbowej oraz akcesoriów BHP.

https://www.walaszko.pl/odziez-z-logo-firmy

Informacje dodatkowe

Branża Handel i usługi, Hurt i dystrybucja, Marketing, reklama i media

Lokalizacja

Cała Polska

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 2277
Odsłon: 111
Edytowane: 2022-06-24
Wygasa: 2022-10-22