Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Pracownik Biurowy - MyGlass

Dodaj do ulubionych
Cena: Zapytaj o cenę PLN
Kontakt CV z tytułem Pracownik Biurowy należy nadsyłać na adres: praca@myglass.eu
myglass.eu
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

W związku z dynamicznym rozwojem firmy MyGlass centrum szkła – poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik biurowy Miejsce pracy: Wrocław, Rękodzielnicza
Godziny pracy: 8-16, 9-17,

Zadania:

  • Obsługa klienta;
  • Tworzenie oferty sprzedażowej i wyceny;
  • Umawianie terminów pomiarów i montażu;
  • Opieka posprzedażowa;
  • Wystawianie faktur;
  • Prowadzenie dokumentacji;
  • Obsługa reklamacji;
  • Obsługa telefonu i maila służbowego;
  • Wynajem sprzętu;
  • Prowadzenie kalendarza;
  • Monitoring zleceń;
  • Nadzór nad korespondencją oraz prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów;
  • Pomoc pozostałym pracowników w wykonywanych obowiązkach;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne;
  • Chęć szybkiego zwiększania swojej wiedzy i kwalifikacji;
  • Silna motywacja do osiągania założonych celów;
  • Skuteczność w działaniu i samodzielność,
  • Zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Umiejętności sprzedażowe;
  • Znajomość programu Subiekt - mile widziana;
  • Język angielski w mowie i piśmie - mile widziany.

Cechy idealnego kandydata:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Odpowiedzialność;
  • Kreatywność;
  • Podejmowanie inicjatyw;
  • Dokładność;
  • Skrupulatność;
  • Uczciwość.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Umowę o pracę.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) z tytułem Pracownik Biurowy należy nadsyłać na adres: praca@myglass.eu

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

Informacje dodatkowe

Branża Handel i usługi
Forma zatrudnienia Pełny etat
Wymagany język angielski, polski

Lokalizacja

dolnośląskie
Rękodzielnicza 14, 54-135

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 119
Odsłon: 1695
Edytowane: 2017-11-10
Wygasa: 2021-10-15