Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Murarz Belgia praca od zaraz

Dodaj do ulubionych
Cena: 18 400 PLN
Kontakt 572069650
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Bouw en Installatie Europ jesteśmy firmą działającą na rynku europejskim od wielu lat, zatrudniamy specjalistów z różnych sektorów branży budowlanej. Na obecną chwile poszukujemy murarzy chętnych podjęcia pracy na terenie Belgii, rozpoczęcie pracy 08.04.2019./15.04.2019/24.04.2019. Osoby chętne podjęcie stałej współpracy na rynku zachodnim oraz polskim zapraszamy do kontaktu.

Od kandydata oczekujemy:- Doświadczenie jako murarz- Znajomość wszystkich faz procesu budowlanego- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej- Estetyka w wykonywaniu pracy- Mile widziana znajomość języka ang. / niem. / niderlandzkiego- Prowadzenia własnej działalność gospodarczej (mile widziane)- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)- Brygady murarskie mile widziane

Obowiązki:- Praca z materiałami: Ytong, Porotherm, klinkier- Budowa ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych- Praca na rożnych projektach

Oferujemy- Legalne zatrudnienie, stawka 18, 45 - 19, 68 Euro brutto- Dogodny system płatność- Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach.- Odzież roboczą- W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje max dwuosobowe, łazienka, kuchnia, salon, pokoje max dwuosobowe- Jednorazową premię okolicznościową- Mmożliwość pracy na stałe- Opiekę koordynatorów

Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz skany uprawnień na nasz adres mailowy: rekrutacja@bouw-en-installatie.euW tytule prosimy podać nazwę stanowiska murarz. Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem telefonu +48572069650

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:¨Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (.j. Dz.U. z 2015r., poz.2135 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, w celach niezbędnych związanych z rekrutacją obecną lub w przyszłości, w Bouw en Installatie EuropOświadczam, iż jestem poinformowany/-a o tym, że:- Administratorem moich danych osobowych jest Bouw en Installatie Europ z siedzibą w Jordanowie Śląskim 55-065, ul.Przemyslowa 1- Moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie upoważnionym osobom działającym na rzecz firmy Bouw en Installatie Europ.- Mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania lub usuwaniaOświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie¨

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo
Forma zatrudnienia Pełny etat

Lokalizacja

Cała Polska
Dolnośląskie

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 1093
Odsłon: 415
Edytowane: 2019-04-03
Wygasa: 2019-06-02