Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Montażysta / Pomocnik montażysty - praca

Dodaj do ulubionych
Cena: Zapytaj o cenę PLN
Kontakt CV z tytułem Montażysta należy nadsyłać na adres: praca@myglass.eu
myglass.eu
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

W związku z dynamicznym rozwojem firmy MyGlass centrum szkła – poszukujemy osób na stanowisko:

Montażysta / Pomocnik montażysty

Miejsce pracy:

siedziba firmy Wrocław, montaże na terenie dolnego śląska http://myglass.eu/

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów;
  • Montaż konstrukcji szklanych.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność;
  • Zdolności manualne / sprawność fizyczna;
  • Umiejętność poszukiwania rozwiązań;
  • Mile widziane doświadczenie w pomiarach konstrukcji szklanych;
  • Mile widziane doświadczenie w montażu elementów szklanych (balustrad, luster, drzwi, ekranów pod szafkowych, kabin prysznicowych);
  • Mile widziana obsługa programy AutoCAD;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę;
  • Mobilny charakter pracy;
  • Komfortowe warunki pracy – nowoczesną flotę;
  • Przeszkolenia.

Cechy idealnego kandydata:

  • Sumienność;
  • Kreatywność;
  • Dokładność, precyzja;
  • Uczciwość;
  • Rzetelność;
  • Zdyscyplinowanie.

CV z tytułem Montażysta należy nadsyłać na adres: praca@myglass.eu

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo
Forma zatrudnienia Pełny etat
Wymagany język polski

Lokalizacja

dolnośląskie
ul. Rękodzielnicza 14, 54-135

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 118
Odsłon: 1143
Edytowane: 2017-12-28
Wygasa: 2021-10-10