×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

FHU MAXBUD Bobula Kamil

Dodaj do ulubionych
Zapytaj o cenę Cena do negocjacji
Kontakt 35-202 RZESZÓW husarska 2/23 MAXBUD RZESZÓW
Ogłoszeniodawca

Opis oferty

Firma budowlana  MAXBUD RZESZÓW- Oferta ogólna :

Podejmując decyzję dotyczącą budowy własnego domu pragniecie, aby odznaczał się najwyższą jakością wykonania, był zdrowy i energooszczędny, a zarazem możliwie tani. Naszym celem jest spełnić Wasze oczekiwania. Oferujemy domy mieszkalne jednorodzinne oraz obiekty innej użyteczności w technologii tradycyjnej i szkieletowej.Dlatego właśnie firma nasza, specjalizuje się w budowie domów i obiektów w różnej konstrukcji przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości i zachowaniu atrakcyjnej ceny.Prowadzimy kompletną obsługę inwestycji, w zależności od potrzeb klienta "pod klucz" lub stan surowy zamknięty . Pomagamy w wykonaniu projektu indywidualnego.

Przy zastosowaniu najnowszych technologii w budownictwie wykonujemy wszelkie prace budowlane, instalacyjne i wykończeniowe od fundamentów aż po dach. Poniższa oferta w sposób ogólny określa zakres usług, jakimi zajmuje się nasza firma budowlana.

Między innymi firma wykonuje:

montaż ścianek i sufitów gipsowo-kartonowychzabudowę poddaszy domów jedno sufitów wielorodzinnychmontaż sufitów podwieszanych listowych i kasetonowychmalowanie tradycyjne , tapetowanie, prace przygotowawczeprace ciesielskie, dekarskie i stolarskieprace ogrodoweusługi koparko-ładowarką, prace ziemne, wykopytapetowanie natryskowe i powłoki strukturalnemontaż podłóg itp.tynki tradycyjne i maszynowe , elewacje standardowe i w obiektach zabytkowychstolarka i ślusarka budowlana : drzwi, okna , fasady , witryny , świetliki , bramy , rolety , ogrody zimoweautomatyka w stolarce i ślusarce budowlanejwentylacja, klimatyzacja, systemy oddymiania i grzewczespecjalistyczne usługi w budownictwie przemysłowym nowoczesnyminstalacje elektryczne zasilające i oświetleniowesieci komputerowe, logiczne i telefoniczneukładanie wykładzin dywanowych, paneli podłogowych kontaktowych, PCV, itp.prace glazurnicze i kamieniarskiegeneralne wykonawstwo małych i średnich obiektówbudowa domówzlecenia nietypowearanżacja projektowanie w zakresie średnim

Firma nasza współpracuje z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co ma znaczący wpływ na krótkie terminy realizacji dostaw na plac budowy. Na wykonywane prace udzielamy 24-miesięcznej gwarancji, a w przypadku powłok stolarki do 5-10 lat.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i zaowocuje w najbliższej przyszłości współpracą. W sprawach dotyczących szczegółowej oferty ,cennika oraz wycen indywidulanych prosimy o kontakt.

 

Firma budowlana obsługuje klientów na terenie całej Polski. Wyposażona w sprzęt najwyższej klasy wykonuje swoje usługi fachowo i solidnie. Ekipa doświadczonych fachowców zawsze gotowa na nowe wyzwania.

Firma, którą prowadzimy zajmująca się pełnym zakresem usług budowlanych. Nasza specjalność to, kompleksowa aranżacja wnętrz w nowoczesnych systemach , remonty mieszkań , domów i biur, modernizacja pomieszczeń i obiektów ,sprzedaż i montaż stolarki i ślusarki budowlanej , budowa domów oraz generalne wykonawstwo małych i średnich obiektów przemysłowo-handlowo-biurowych.

Ponadto współpracujemy z najlepszymi markami w polsce STO CAPAROL 3W ceresit oraz inne 

Zapraszamy do współpracy 

TEL 798349335 email kbprezeszarzadu.maxbud@poczta.pl 

Informacje dodatkowe

Branża Budownictwo

Lokalizacja

podkarpackie
husarska 2/23, 35-202

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty: 564
Odsłon: 144
Dodane: 2018-05-10
Edytowane: 2018-05-10
Wygasa: 2018-09-07

Pilne Oferty